Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkminę odnośnie wykopowego trolla, @SayangWanita, grającego rolę muzułmanki.

Otóż zastanawia mnie, czy w/w osobnik wolałby zostać pojmany i przesłuchiwany przez strasznych amerykańskich imperialistów czy też wolałby zostać pojmany i przesłuchiwany przez braci w wierze, brodatych dżihadystów?

#wojna #wojsko #muzulmanie #muslimy #neuropa #dziendobry #swiat #pytanie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otóż zastanawia mnie, czy w/w osobnik wolałby zostać pojmany i przesłuchiwany przez strasznych amerykańskich imperialistów czy też wolałby zostać pojmany i przesłuchiwany przez braci w wierze, brodatych dżihadystów?


@AlohaInternet: A na cóż tobie ta wiedza o 7:50?
  • Odpowiedz
@dreaper: różnica czasowa :) Mieszkam w państwie w którym np. 28 grudnia muzułmanie strzelili w głowę 5-letniej dziewczynce [zginęła], 25 grudnia zastrzelili przypadkowego cywila w pobliżu swojego meczetu, 23 grudnia otworzyli ogień do cywilów, mordując 12-latka i raniąc 3 inne osoby, a 22 grudnia muzułmanie odpalili bombę w pobliżu hotelu, raniąc 27 osoby... dzień wcześniej zaś strzelili w tył głowy mężczyzny który spokojnie jadł sobie w ulicznej garkuchni...
  • Odpowiedz
@LaTuaOmbra: moim zdaniem przesłuchanie ze strony służb USA byłoby sielanką w porównaniu do przesłuchania ze strony muzułmańskich rzeźników; a i szansa na przeżycie bez poderżniętego gardła - 100000000x większa.
  • Odpowiedz
@AlohaInternet: Zapraszam do Guantanamo. Przetrzymywanie ludzi bez wyroku po kilkanaście miesięcy, tortury, bicie, głodzenie, szczucie, poniżanie i izolowanie w metalowych klatach jak psy. I to wszystko odbywa się całkowicie legalnie, dzięki dekretowi Bush'a, Nazywasz to sielanką?

W większości Muzułmańskich krajów za terroryzm grozi kara śmierci. Ponadto ludzie biorący w nim udział są wykluczeni i potępiani nawet przez innych Muzułmanów. Jaka nara grozi amerykanom za terroryzm?
  • Odpowiedz
@jerzy110992: Nie, Muzułmanie nie uważają, że ataki samobójcze na innowierców są spoko. W Indonezji, gdzie mieszkam, terroryzm i radykalizm uważany jest za sprzeczny ze Świętym Koranem, i religia oraz nauka w której się wychowałam dyskwalifikuje tych ludzi jako Muzułmanów.

Dla ciebie terroryzm jest zły, ale już atakowanie Muzułmańskich krajów tortury są spoko?

Bo dla mnie i jedno i drugie jest tak samo nienormalne.
  • Odpowiedz
@SayangWanita: No niestety, jeśli kraje muzułmańskie jeśli niby muzułmanie się sprzeciwiają terroryzmowi, nie potrafią poradzić sobie z tym, to dla naszego dobra jest opłacalne przeprowadzać te "misje stabilizacyjne" nie jestem za tym, aby niszczyć te kraje czy prowadzić wojny, jednak, kraje zachodnie prowadzą politykę pragmatyczną, z troską o dobro ich kraju i to mi się podoba, chciałbym aby również w Polsce byli tacy politycy potrafiący podejść do polityki pragmatycznie i
  • Odpowiedz
@jerzy110992: No patrz. Katolicy sprzeciwiają się kradzieżom i morderstwom, a jakoś niektórzy katolicy kradną i zabijają! A przecież mają to zapisane w Biblii! Jak katolicy mogą nazywać się dobrymi ludźmi, skoro niektórzy z nich grzeszą‽
  • Odpowiedz
@Keffiro: Tak naprawdę wiara jest poza moim zainteresowaniem, należy podejmować działania służące walce z wszystkim co zagraża Polsce, czy kulturze zachodu, organizacje typu Al-Ka’ida powodują zagrożenie dla niej więc należy je niszczyć. Jednak muzułmanie mają dość jasno zapisane w swoich księgach by walczyć z innowiercami, dlatego należy z nimi walczyć, nie interesuje mnie co dla nich jest dobrem, interesuje mnie by w Polsce było dobrze i w innych krajach zachodu,
  • Odpowiedz
No niestety, jeśli kraje muzułmańskie jeśli niby muzułmanie się sprzeciwiają terroryzmowi, nie potrafią poradzić sobie z tym, to dla naszego dobra jest opłacalne przeprowadzać te "misje stabilizacyjne"


@jerzy110992: W większości krajów Muzułmańskich za terroryzm jest kara śmieci, również w Indonezji. Tyko, że tutaj osoba podejrzana ma uczciwy, jawny proces przed sądem i daje się jej szanse do obrony i adwokata, jak w cywilizowanym kraju.

Natomiast amerykanie robią wjazd na obcy
  • Odpowiedz
@Keffiro: tak, ja nie mam nic przeciw muzułmanom, jednak raczej nie widzę ich w Polsce czy Europie, prócz tych, którzy są tu od setek lat, moim zdaniem gwarancją pokoju w Europie są ukształtowane w ciągu wojen światowych państwa narodowe, dzięki czemu nie ma walk o niepodległość itp. Raczej jestem przeciwnikiem wrzucania do jednego kotła różnych nacji, moim zdaniem przykładem tego, że to się nie sprawdza był Jugosławia. Raczej moim zdaniem
  • Odpowiedz