Wpis z mikrobloga

@Morswinnik: Może po prostu za daleko mieszkasz i chcą się wywinąć, ostatnio z klientem u mnie w robocie wywiązała się rozmowa (gość węglem handluje), PGG dzwoniło w sprawie KDW i mówi, że chcieli, żeby był monitoring 24/7, za każdy dzień spóźnienia powyżej 48h chyba tak? Po 20 tys zł kary codziennie. Jeszcze kilka jakichś innych wymogów.
@Mudzin3K: takie były wymogi non stop skład na taśmach, dostęp zdalny do stanów składu, pojemność składu na x ton itd..

@MarioMoneyBags: faktycznie idea KDW mija się z celem, ok jakby mieli dowieźć do klienta a nie tylko przywieźć do siebie na skład. Co to za różnica czy przywożą z powiatu x czy y? Żadna. Czasem ludzie mieszkają na granicy powiatów jednemu skład przywiezie pod nos a drugi bo mieszka 5
@Mudzin3K @raul7788 : jest też zakaz handlu innym weglem niz ten z pgg, wgląd do wszystkich papierów. musi być jeszcze ubezpieczenie wegla od pożaru na 700tys. - nikt nie ubezpiecza wegla, wiec trzeba brac kredyt na ta sume. gościu z pgg, ktory przyjechał na wizję lokalną do skladu w mojej wiosce powiedzial właścicielowi "my możemy wszystko a wy nic, podskoczycie to was zniszczymy".
@Morswinnik: Weź pan nie strasz :I Zamówiłem do pomorskiego bo mam tam raptem +/- 100km i mogę bezproblemowo ogarnąć transport z samego składu, opłaciłem już zamówienie, a tu takie cyrki...

Sam myślałem, że ta lista dotyczy tylko powiatów gdzie ktoś chce mieć luksus dowozu bezpośrednio na posesję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Winters44: nic nie rób, nigdzie nie dzwoń, czekaj aż skład się odezwie, że ma węgiel, co ich to obchodzi gdzie Ty mieszkasz, zamówiłeś to mają się z tego wywiązać
@Morswinnik: Rozmawiałem przed chwilą z gościem ze składu z Pomorza który jest na liście KDW i stwierdził, że luźna guma i problemów z odbiorem własnym jeżeli mam swój transport robił mi nie będzie, a te powiaty to tylko w przypadku lokalnego dowozu mają znaczenie także nom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Winters44: @raul7788: nie #!$%@?ć się z nimi tylko brać regulamin ze strony sklepu i domagać się wydania towaru, bo nas obowiązuje regulamin sklepu, a nie ich widzimisię, te #!$%@? pewnie tak mówią bo chcą jeszcze zarobić na dowozie pod dom, ale nie będę jechać 100km do innego powiatu