Wpis z mikrobloga

Mirki co się o------o to ja nie :D

koleś podbija do koleżanki i mówi "wymienimy się numerami? w sumie mam dziewczyne, ale to nie szkodzi" - koleżanka zdezorientowana spławiła kolesia i się zaczęło xD

podbija do niej jakaś typiara wygraża się i w ogóle, ze co ona sobie myśli zarywając do chłopaka jej przyjaciółki itp. wszyscy załapali wielkie WTF? no ale git, dalej już groźby, wyzwiska, prawie rękoczyny - tego chłopaka zarywającego i jego kumpli wobec nas - dziewczyny pełna solidarka dogadałyśmy się, wyjaśniłyśmy, ale nie chłopak musiał pokazać jaki to jest macho i oblał dziewczynę(od której chciał numer) wódką, no i znowu - płacz, lament, przeprosiny. xD

ogólnie INBA na propsie xD od nas chłopacy gotowi do walki i w ogóle, ale udało się wszystko załagodzić :D

sylwester ogólnie udany, a te incydenty nadały smaczku xD

BTW. jakieś obce kolesiany dosrały się do mnie, ze chłopacy się wokół mnie kręcili(większość i tak kumple xD) pomimo, ze nie wyglądam(chodziło o ubiór xDDDDD)

także dobrego roku mirki :D oby wam się lepiej wiodło, mniej czasu przed kompem :D i zróbmy w końcu coś ze swoimi życiami :D

#debiljez

PS. W CO JA SIĘ W------M XD WSTAJE O 10 I IDĘ BIEGAĆ NA MARSZOBIEGU NOWOROCZNYM "NIE JESTEŚ SAM"(ZGUGLUJCIE SOBIE Xd)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach