Wpis z mikrobloga

w ogóle planuję jechać 80 km/h, bo boję się przekraczać prędkość.


@KatpissNeverclean: No to w odcinek Łódź-Warszawa wstrzelisz się z takimi prędkościami idealnie. Albo i nawet wolniej. Jedź jak pokazuje nawigacja.
  • Odpowiedz
ja bym wolał jechać cały czas 8ka, na a2 na odcinku Łódź-Warszawa dzieją się dantejskie sceny, za duży ruch jak na 2 pasy.


@kanciak12: też tak uważam. Jadąc od Grota cały czas jest droga w standardzie S? Zawsze jeździłem A2, bo na S8 była budowa/remont, ale dawno tamtędy nie jechałem.
  • Odpowiedz
@modzelem: jest cala zrobiona. A2 to patologia, wolałbym nadłożyć trochę km i jechać spokojnie niż cisnąć się na a2 gdzie co chwile są wypadki bo ruch duży i ludzie siedzą na zderzaku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KatpissNeverclean: zależy gdzie do tej Warszawy jedziesz. Ja z wro jeżdżę S8, A1, A2 u regularnie sprawdzam czy coś się #!$%@? czy nie. Przez S8 I Tomaszów nie jest aż tak super bo mniej więcej od Mszczonowa robi się też ciasno
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: W ogóle tak #!$%@?ąc to niby mamy te ekspresówki i autostrady ale już są tak przeładowane, że tracą na znaczeniu jako drogi szybkiego ruchu (że o #!$%@? płatnościach na autostradach nie wspomnę). Teraz wypadałoby poszerzać już zbudowane trasy i budować nowe.
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: są przeładowane odcinki, nie całe autostrady:
A2 od Łodzi do Warszawy i obwodnica Poznania, A4 Wrocław - Krzyżowa i Katowice - Kraków, A8 w ciągu AOW, i S8 w Warszawie. Reszta jest ok. Dużo jeżdżę z Wrocławia do Warszawy, Poznania czy Gdańska i poza oczywistymi odcinakami ciężko twierdzić, że reszta jest przeładowana
  • Odpowiedz