Wpis z mikrobloga

Grajac w Car mechanic simulator 2021 na ps5 mam jeden problem ktory powoduje ze nie chce mi sie grać w tę grę, otóz gdy mam do wymiany jeden z kilku takich samych elementów np. Tuleja i dajmy na to ze wyciągnąłem wszystkie po czym wsadze te same z wyjatkiem tej jednej zepsutej Gra nie zatwierdza mi zadania poniewaz tą nową wsadzilem w miejce sprawnej a w miejsce zepsutej wsadzilem sprawną z innego miejsca. Problem zaczyna sie jak zloze caly silnik a sie okazuje ze wlasnie nie wsadziłem tej czesci gdzie powinienien chodz teoretcznie wymieniłem wadliwą cześć. Czy mozna jakos wylaczyc to zeby gra akceptowała? #gry #carmechanicsimulator
  • 2
  • Odpowiedz
@MrocznyRycerzOrgii: Wybacz jezeli niedokladnie to opiszę. Jeżeli znajdziesz juz uszkodzone części, mozesz je oznaczyć (gwiazdka przy nazwie części do naprawy/wymiany w zakładce stan auta(??)). Masz wtedy w trybie montazu pokazany obrys elementu, który konkretnie musisz zamontować niebieskim jasnym kolorem i dzieki temu nie pomylisz sie ktora konkretna czesc z wielu powinienes wymienic. Zalozmy ze mialbys dziesiec tulej gumowych w aucie,
ale tylko dwie ponizej stanu minimalnego. To tylko te dwie wymagajace
  • Odpowiedz