Wpis z mikrobloga

Here we go!
Jest tu ktoś kto wyzbył się oglądania i może powiedzieć co robić aby uniknąć powrotu? Przy okazji przy treningu brzucha strasznie zaczyna boleć mnie dół kręgosłupa, staram się utrzymywać odpowiednią postawę cały czas podczas ćwiczeń ale nic to nie daje. To chyba przez siedzący tryb życia; jak zacząłem ćwiczyć zobaczyłem jaki ze mnie worek napiętego mięsa.
Utrzymuje dobry nastrój, to chyba klucz do wygrania, wczoraj sobie uświadomiłem że przecież wszystko siedzi w bani i to od nas samych zależy co nas spotyka więc czemu nie teraz podnieść się i zacząć coś ze sobą robić?

#nofapchallenge
  • 1
@dough-boy: Ja zablokowałem sobie te strony. Mając blokadę, zastanawiasz się dwa razy, zanim na nie wejdziesz. Staram się nie przeglądać dziewczyn, które na ig pokazują za dużo. W ogóle ograniczam internet, jeśli nie muszę z niego korzystać. Nieczystość to przebiegły nałóg, bardziej niż inne mający swoje źródło w ludzkiej naturze. Przede wszystkim, tak jak piszesz, trzeba zacząć od myślenia, czyli przekonać siebie, że faktycznie nie chcesz w to wchodzić. Energia musi