Wpis z mikrobloga

@tweek: łomatko ( _)
@Roman_:

Z tą detekcją pary to się trochę rozpędziłeś :p

no tak działa czajnik. Są 2 rodzaje czajników: z termoparą dającą dokładny odczyt temperatury i pozwalającą na zaparzenie dowolnego rodzaju herbaty w idealnej temperaturze ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz właśnie z bimetalem gdzieś tam w obudowie. W tym drugim przypadku woda kiedy się gotuje wytwarza parę, która to z
@Tygrysia_Lilia pralka LG i nigdy nie miałem takiego problemu, w 99% pranie trwa co do minuty tyle ile pokazywał wyświetlacz na samym początku. Tylko u mnie przy wybieraniu programów nie mam nigdy podanego czasu, dopiero po rozpoczęciu pralka sobie przez jakieś 30 sekund wylicza i wtedy się pokazuje. No i jedyne wyjątki to jak piorę coś bardzo niestandardowego, co niezbyt dobrze się układa w pralce i wtedy pralka czasem nie jest w
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: ja jestem electro-technical officer na offshorach, ale z ekspresem do kawy nie raz przegrałem.
Pamiętam jak z 3 zepsutych automatycznych chcieliśmy złożyć chociaż jeden i za każdym razem powstawał nowy błąd xD
Kolejnym trudnym wrogiem są drukarki. Rozbieranie i testy powoduje jeszcze więcej syfu niż zabawy z ekspresem. Raz dużą kopiarkę Xeroxa męczyłem z 3 dni. Na ruskich stronach znalazłem manual dla serwisantów - miał 1500 stron...
@Roman_: większość rzeczy jakie się psują to jakieś pierdoły i to potrafię naprawić. Dużo pomaga internet i opisanie podobnych przypadłości i sposobu naprawy. Jednak gdy padnie jakiś moduł lub nie będzie widocznego uszkodzenia, to niestety trzeba wzywać serwis albo raczej kupić nowy produkt, bo często naprawy przez fachowców są nieopłacalne.
Np. w przypadku ekspresu, problemem okazał się szlam. Wystarczyło przeczyścić pompę i problem zniknął. I tak dowiedziałem się, że odkamieniacz nie
Pobierz GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - @Roman_: większość rzeczy jakie się psują to ja...
źródło: comment_1662037367OQ5OmaMnh0SJSeIt24wHuj.jpg