Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 29
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Czwartek, 01 września 2022. Imieniny: Idziego, Bronisława. Słońce wstało dziś o 05:53. Będzie oświecało nas 13 godzin i 46 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:40. Ciemna noc zapadnie o 21:04, ale gwiazd można wypatrywać od 20:17. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 16
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Siemandero. Para z ust leci jak się wyjdzie na dwór, w domu spadła temperatura poniżej 20°C. Idzie jesień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj pierwszy raz malowałem pokostem, dziś zobaczymy jak wyszło no i będziemy strugać coś dalej. Miłego dnia!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Hej wszystkim,
Jak tam bonble? Odprowadzone do szkoły?

Nie mogę się ostatnio skupić na niczym, mam nadzieję, że fajniejsze temperatury trochę pomogą. Robię generalny przegląd gratów w domu, bo pora zaprojektować garderobę i staram się pozbyć kłopotliwych i niewymiarowych rzeczy.

Somsiad znowu przypina rower na klatce zaraz obok schodów i oczywiście tylnie koło wystaje na pół korytarza. Ależ mnie to #!$%@?. Jest dostępna w budynku rowerownia, ale nieee, lepiej wszystkim utrudniać życie i jeszcze błotem umazać ściany i windę w częściach wspólnych po drodze (°° Administracja w tej sprawie napisała maila, ale tylko, że proszą właścicieli by... NIE BRUDZIĆ ŚCIAN KOŁAMI (bo koszty malowania
  • Odpowiedz
Dobry den,

Córka pierwszy dzien sama w przedszkolu.
Syn jeszcze przed rozpoczęciem ale to już 4 klasa.
Auto u mechanika. Mleko sie kończy (
  • Odpowiedz

Cześć!
A na którą rozpoczęcie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Niedługo trzeba podnieść swoje leniwe ciało i zacząć się szykować, dzisiaj pierwszy dzień szkoły młodego, młodszego. Tak sobie czasem stanę przed lustrem i myślę: Jeny jak ten czas, leci. Jakie to lustro brudne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Trzymajcie się ciepło
  • Odpowiedz
  • 10
Dzień dobry, przede mną długi weekend i 4 dni wolnego ( ͡º ͜ʖ͡º). Dokumenty na studia złożone i jak się dostanę to już o jakiekolwiek wolne będzie ciężko, w większość weekendów zaplanowane zjazdy. Miłego dnia i pysznej kawy!
  • Odpowiedz