Wpis z mikrobloga

Na głównej znalezisko o lidlu https://www.wykop.pl/link/6799205/lidl-polska-ma-w-nosie-polskie-prawo/

Od siebie dodam, że jeszcze powinni im karę przywalić za tę zagrodę która jest za kasami samoobsługowymi. Zapłaciłem za zakupy, to jakim prawem jeszcze to ówno stoi mi na drodze? Takich idiotyzmów spodziewałbym się po #biedronka , w sumie w żadnym innym sklepie się z czymś takim nie spotkałem. Nawet Kauflandzie który należy do tej samej grupy kapitałowej tego nie ma.

#lidl #prawo #polska
Pobierz
źródło: comment_1661978864FHnlgTkbwVzFzVsqAHBDu2.jpg
  • 14
To jest budowanie infrastruktury pod otworzenie sie 24/7 lub bezobslugowe totalne zakupy.


@PeterFile: Nie wiem na jakiej zasadzie to by miało działać, ale jeżeli już, to jak jeszcze nie ma tych totalnych bezobsługowych zakupów, ani 24/7 to powinno to być otwarte cały czas.
@PoIand: powoli. Teraz musi byc pracownik do nadzoru zeby kazdy sie nauczyl kasowac albo czekaja az starsi sie zabiora stad a potem cyk bezobslugowo i tylko ktos na kamerce obserwuje czy nikt nie pajacuje na kasie i elo. Mniej ludzi = mniejsze koszty = wiekszy zarobek

Lud wykona prace kasjera i podziekuje ze moze zrobic zakupy.

Otworzyc sie calodobowo nie moga bo nie maja dogranego wszystkiego a i zapotrzebowanja jeszcze nie
@PoIand: w Irlandi i w innych krajach też są takie zagrody. Nawet więcej. Żeby wyjść z tej zagrody to musisz zeskanować kod kreskowy z paragonu który wyskoczył z kasy samoobsługowej. Wszędzie jest taki standard z "zagrodami".