Wpis z mikrobloga

#caraudio #samochody #motoryzacja

Potrzebuję minimalistycznego radio 1-din, które będzie pasowało do youngtimera. Koniecznie z bluetooth. Jak dla mnie to może być tam nawet jedynie guzik on/off i gałka do głośności ale chyba czegoś takiego nie wyprodukowali jeszcze nawet chińczyki.

Design radiootwarzaczy akcesoryjnych (bo właśnie się dowiedziałem, że tak się fachowo to nazywa) mam wrażenie, że zatrzymał się gdzieś w okolicach gdy na topie były przegrywane płyty CD z setami z manieczek. Także na pewno odpadają wszystkie połyskujące i palcujące się plastiki z chromami, pseudo carbony, kolorowe/niebieskie podświetlenie i migające animacje na wyświetlaczu led. Ma być minimalistycznie i prosto.

Z markowych nie mogę nic znaleźć. Parę blaupunktów mi podpasowało, ale nie wiem jaka jest teraz jakoś Blaupunkta. Z no-name'ów najbliżej mi do pic-rel, ale nie mam pojęcia jak takie chińczyki będą grać z nienajgorszymi głośnikami.
nalejmizupy - #caraudio #samochody #motoryzacja

Potrzebuję minimalistycznego radio...

źródło: comment_1661939687VdVKddyszVaVJFH4y8pLd1.jpg

Pobierz
  • 8
@WaranKojtyla: Widziałem je. Jest też kultowy Blaupunkt Bremen na obrazku.

@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: Mam Toyota/Panasonic TM4412. Problem z nim jest taki, że ma wytarte przyciski, nie ma gałki - przez co ciężko trafić w guzik do głośności + co jakiś czas się sam z siebie resetuje co powoduje, że wypluwa wtedy płytę i rozprogramowuje stacje radiowe. Więc mam go tylko dlatego, że to oryginał z tego auta.
nalejmizupy - @WaranKojtyla: Widziałem je. Jest też kultowy Blaupunkt Bremen na obraz...

źródło: comment_1661941062JLjE78TQImZ89Lz3FfjZM3.jpg

Pobierz
@nalej_mi_zupy: @nalej_mi_zupy: W sumie lepszym rozwiązaniem może być zostawienie tego radia co masz w celach estetycznych, a dźwięk puścić prosto ze wzmacniacza z podłączonym odbiornikim bt. Radia wtedy wcale nie używasz, a masz lepszy efekt, niż jakbyś jakieś działające miał ;)