Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem kilka słabszych dni ale dochodzę do siebie, kolejny kryzys ale chłop się broni. Powiem wam tak, może i mamy zdecydowanie większe szanse na porażkę, ale lepiej zginąć próbując coś zmienić w życiu do skutku niż zgnić w depresji. Mam siłę do walki i nie zamierzam się poddać.
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_16619387160vTX7SRBSmHgFJG0MpQUkF.jpg
  • 10
@d___: Będzie lepiej, jak już te 3 miechy szły dobrze to pewnie masz krótki okres podłamania, jak brałem na samym początku leki to najpierw też miałem raz lepszy, a raz gorszy okres, wyjdziesz z tego
@Przeor_Regen: Coś w tym jest, tzn ja siły nie mam, ale dzięki depresji czasem podejmuje bardziej ryzykowne rzeczy(co jest w sumie jednym z objawów depresji), ale niestety niewielkie i malo znaczące, a nie np wyprowadzka z toksycznego środowiska w którym jestem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@d___: Dobrze, że się poprawia, ważne że dostrzegłeś swój błąd i próbujesz go naprawić, swoją drogą posiadać dobrą przyjaciółkę dziś to skarb, dbaj o nią

@dizzy126: No mi też by się przydała zmiana środowiska, jeszcze po tym przymusowym siedzeniu w domu podczas tego całego cyrku z covidem