Wpis z mikrobloga

@siddhariha-cautama Ruska niewola do najprzyjemniejszych na pewno nie należy, już szczególnie dla Azowców, których wschodnia swołocz szczególnie nienawidzi. Jeśli by im dawali np. tylko w okolicach 1000 kcal dziennie, to utrata kilkunastu kilogramów w tym czasie jest niestety bardzo prawdopodobna, tym bardziej w tak surowych i pełnych stresu warunkach jak niewola rosyjska.
Chłop jest wychudzony, ogolony (nie całkowicie, ale w stosunku do zdjęcia po lewej) i ma twarz mocno doświadczoną przez wojnę,
Jaką propagandę człowieku? xD


@Jerry664: jak to jaką ukraińską Przecież to nie krasnoludki wyprodukowały To zdjęcie w Photoshopie i pokazują jacy to Rosjanie są źli głodząc ukraińskich jeńców. Ja nie twierdzę że ich karmią jak w mariocie. Jednak trzy miesiące tyle nie schudniesz. Najlepsze diety robią po 4 kg miesięcznie. Nie wierzysz Spytaj wujka Google
ak to jaką ukraińską Przecież to nie krasnoludki wyprodukowały To zdjęcie w Photoshopie i pokazują jacy to Rosjanie są źli głodząc ukraińskich jeńców. Ja nie twierdzę że ich karmią jak w mariocie. Jednak trzy miesiące tyle nie schudniesz. Najlepsze diety robią po 4 kg miesięcznie. Nie wierzysz Spytaj wujka Google


@siddhariha-cautama: Zamiast stać ruską propagandą to pokaż dowody na to, że to zdjęcie jest retuszowane. Tak jak @Jerry664 napisał, facet na
@ZegnajPrzyjacielu: Aha czyli Wybór jest prosty Jeżeli twierdzisz że ktoś w trzy miesiące nie może schudnąć tak jak na zdjęciu to znaczy się że Ruska propaganda.... No dobra to ty łykaj sobie ukraińską niech będzie( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój wujek był więźniem w Oświęcimiu( brat mojej babci) i po kilku latach nie wyglądał tak jak ten po trzech miesiącach. Skąd to wiem? widziałem zdjęcia. Aha i to
jest wysoki otłuszczony


@siddhariha-cautama Właśnie dla tego różnica może być bardziej widoczna, kilogram tłuszczu jest bardziej obszerny niż kilogram mięśnia. Tym bardziej, że w mojej opinii facet wygląda na niskiego, przez co każdy kilogram jest bardziej widoczny.
Żaden ze mnie trener personalny po kursie weekendowym :p, ale mogę Ci też powiedzieć z własnego doświadczenia, że gdy schudłam kilkanaście kilogramów będąc skinnyfat - z naciskiem na fat - to różnica była podobnie spektakularna,
@siddhariha-cautama: Nie sądzę, że to Photoshop. Zdecydowanie w ponad 3 miesiące można tak mocno zejść z masy. Szczególnie, że nie sądzę żeby ktoś z najbardziej znienawidzonego przez ruskich batalionu Azow dostawał codziennie jedzenie. Chodzi mi po prostu o to, że to nie jest wcale takie nierealne jak sądzisz.