Wpis z mikrobloga

@Wiggum89:
Od setek lat ruskie robią tak samo.

Świadomie i z premedytacją mordują wszystko to co może stać się ich źródłem oporu:
-) oficerów
-) inteligencję
-) przedsiębiorczych ludzi

Ten oficer to przeżył chyba tylko z przyczyn propagandowych.

Czarną, głupią masą zawsze potem łatwiej sterować.
  • Odpowiedz
@Wiggum89 Przez tatuaże na bokach na miniaturce robi się "iluzja optyczna" i wygląda jeszcze gorzej, jakby tors kompletnie stracił masę. Jak Bale w Mechaniku

@siddhariha-cautama Żaden Photoshop, chłop stracił brodę i kilkanaście kilogramów przez rusków
  • Odpowiedz
@siddhariha-cautama Ruska niewola do najprzyjemniejszych na pewno nie należy, już szczególnie dla Azowców, których wschodnia swołocz szczególnie nienawidzi. Jeśli by im dawali np. tylko w okolicach 1000 kcal dziennie, to utrata kilkunastu kilogramów w tym czasie jest niestety bardzo prawdopodobna, tym bardziej w tak surowych i pełnych stresu warunkach jak niewola rosyjska.
Chłop jest wychudzony, ogolony (nie całkowicie, ale w stosunku do zdjęcia po lewej) i ma twarz mocno doświadczoną przez wojnę,
  • Odpowiedz
@siddhariha-cautama Za nic bym nie powiedział, że na lewym zdjęciu facet ma powyżej 100kg, popatrz jakie ma smukłe ręce. Na prawym zdjęciu są proporcjonalnie mniejsze, ale nie wyglądają jak przy różnicy 40 kilogramów.
No ale po zdjęciach to se możemy gdybać.
  • Odpowiedz
Jaką propagandę człowieku? xD


@Jerry664: jak to jaką ukraińską Przecież to nie krasnoludki wyprodukowały To zdjęcie w Photoshopie i pokazują jacy to Rosjanie są źli głodząc ukraińskich jeńców. Ja nie twierdzę że ich karmią jak w mariocie. Jednak trzy miesiące tyle nie schudniesz. Najlepsze diety robią po 4 kg miesięcznie. Nie wierzysz Spytaj wujka Google
  • Odpowiedz
ak to jaką ukraińską Przecież to nie krasnoludki wyprodukowały To zdjęcie w Photoshopie i pokazują jacy to Rosjanie są źli głodząc ukraińskich jeńców. Ja nie twierdzę że ich karmią jak w mariocie. Jednak trzy miesiące tyle nie schudniesz. Najlepsze diety robią po 4 kg miesięcznie. Nie wierzysz Spytaj wujka Google


@siddhariha-cautama: Zamiast stać ruską propagandą to pokaż dowody na to, że to zdjęcie jest retuszowane. Tak jak @Jerry664 napisał, facet na
  • Odpowiedz
@ZegnajPrzyjacielu: Aha czyli Wybór jest prosty Jeżeli twierdzisz że ktoś w trzy miesiące nie może schudnąć tak jak na zdjęciu to znaczy się że Ruska propaganda.... No dobra to ty łykaj sobie ukraińską niech będzie( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój wujek był więźniem w Oświęcimiu( brat mojej babci) i po kilku latach nie wyglądał tak jak ten po trzech miesiącach. Skąd to wiem? widziałem zdjęcia. Aha i to
  • Odpowiedz
jest wysoki otłuszczony


@siddhariha-cautama Właśnie dla tego różnica może być bardziej widoczna, kilogram tłuszczu jest bardziej obszerny niż kilogram mięśnia. Tym bardziej, że w mojej opinii facet wygląda na niskiego, przez co każdy kilogram jest bardziej widoczny.
Żaden ze mnie trener personalny po kursie weekendowym :p, ale mogę Ci też powiedzieć z własnego doświadczenia, że gdy schudłam kilkanaście kilogramów będąc skinnyfat - z naciskiem na fat - to różnica była podobnie spektakularna,
  • Odpowiedz
@siddhariha-cautama: Nie sądzę, że to Photoshop. Zdecydowanie w ponad 3 miesiące można tak mocno zejść z masy. Szczególnie, że nie sądzę żeby ktoś z najbardziej znienawidzonego przez ruskich batalionu Azow dostawał codziennie jedzenie. Chodzi mi po prostu o to, że to nie jest wcale takie nierealne jak sądzisz.
  • Odpowiedz