Wpis z mikrobloga

Za tydzień zaczynam #pracazagranica w #niemcy. Pierwsza sprawa, jak wygląda przejazd przez granicę? Nie byłem nigdy, jadę autem. Długo się czeka? Coś sprawdzają, jakieś problemy mogą być? Bo nie ukrywam, że mam zamiar zapakować cały bagażnik jedzenia (XD), ubrania, kołdra i cała taka wyprawka xD I druga sprawa - niemiecki internet. Jadę na 3 miesiące, jaką kartę kupić i przede wszystkim gdzie? Co do roamingu - mam niecałe 14GB. Jak to działa? To jest internet, który za darmo mogę używać za granicą i odnawia się tak jak cały pakiet co miesiąc?
  • 14
  • Odpowiedz
@SerasVCT: czego magazyn? Możesz wyłączyć internet a nawigacja i tak cię poprowadzi. Ceny jedzenia w Niemczech są podobne do pl, weź ze sobą kiełbasę jak lubisz bo tam #!$%@? Nest albo Polska ale droga.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerasVCT: masz karty w Lidlu czy innym aldim ale za 10 giga dasz ze 20 euro a jeszcze dużo pierdzielenia z rejestracją. Lepiej wziąć w roamingu z Polski już. Piszesz że masz już, tak działa normalnie jak w Polsce i myślę że 14gb spokojnie wystarczy jak filmów nie będziesz oglądał
  • Odpowiedz
@SerasVCT: W roamingu UE pewnie będziesz miał mniej niż w Pl, raczej spodziewałbym się połowy z tego. Najlepiej jak sprawdzisz w umowie lub aplikacji ile finalnie masz tego internetu, żeby na miejscu się nie zdziwić. Jeśli uważasz że nie starczy Ci internetu, a masz telefon z dual sim to polecam Orange Flex - ogólnie za 35 zł masz 6 GB internetu w UE, a wpisując kod polecający pierwszy miesiąc możesz mieć
  • Odpowiedz