Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: Nie winną? Piszesz że sie puszczała? No proszę odpowiedz na mojej proste pytanie. Tak dużo ci to sprawia trudności? Kim jesteś? Lub kim jest melin używający epitetów w stronę kobiet?
  • Odpowiedz
@Nie_mam_konta_na_wykopie: Nie winną bo nie jest uczestnikiem naszej dyskusji jest elementem który pogrążył Cię psychicznie do tego miejsca którym jesteś dlatego przytoczyłem Ci to co zrobiła jako swoisty pokaz jak stałeś się mentalnym melinem :D Ja ci nie odpowiem bo nie obrażam kobiet w przeciwieństwie do Ciebie sam o swojej byłej wypowiadałeś się w złych słowach także odpowiedz sobie na pytanie i przemyśl swój eksperyment
  • Odpowiedz
@weezyxboss: Kim jest " człowiek" piszący że jakaś tam Pani przyprawiała mi rogi? Kim jest "czlowiek" robiący z kogoś ur... nie mając przy tym żadnych dowodów. Prościej już tego nie da się wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@Nie_mam_konta_na_wykopie: Powiedz mi chłopie do czego ty dążysz, bo nie bardzo rozumiem.
Nagrywasz jakieś fafluny na wykop.Wchodzisz tutaj znowu się faflunisz i wyrzucasz niektórym jakieś bzdety o kredytach, słuchawkach etc.
Robisz niby eksperymenty forumowe, ale zapomniałeś że nie jesteś w laboratorium i nie każdemu musi się to podobać lub nie każdy chce w tym uczestniczyć.
Masz ochotę eksperymentować to kup saletrę i cukier, będziesz miał rozrywkę.
Czy użytkownicy tego tagu są
  • Odpowiedz
@weezyxboss: A czy zgadzasz sie z opinią innych Użytkowników tego tagu, którzy to po filmach na których wyzywał (Vinczi) nazywali go np. "odpadem ludzkim" " szma...ą do podłogi" inne rzeczy? Może to da nam odpowiedz na moje pytani benc
  • Odpowiedz