Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaką pilarkę tarczową wybrać, używana będzie sporadycznie do małych niewymagających cięć, tylko w domu.

Mam już kilka rzeczy z ryobi więc pierwsza myśl to mniejsza pilarka: RYOBI RWSL1801M 150 mm
Nie jestem w pełni przekonany, bo akumulatory mam małe (1,5 Ah i 2Ah), godzę się z tym, że potnę niewiele, ale nie wiem czy starczy mocy.

W tej cenie wybór pilarek na kablu jest już duży, są z większymi tarczami i większa moc.

#diy #ryobi #elektronarzedzia #remontujzwykopem #remont #stolarstwo #pilarki
  • 5
  • Odpowiedz
Nie jestem w pełni przekonany, bo akumulatory mam małe (1,5 Ah i 2Ah), godzę się z tym, że potnę niewiele, ale nie wiem czy starczy mocy.


@wpiot: 4Ah minium, ona ciągnie prądu jak głupia i takie 4Ah zjada w kilkanaście minut maks. Ale jest mała i bardzo lekka.
  • Odpowiedz
@ksiak: Czyli przy 2 Ah nie ma sensu i wybrałbyś coś innego? Bateria 4Ah kosztuje prawie tyle co pilarka, na pewno kiedyś kupię, ale teraz nie planowałem
  • Odpowiedz
Czyli przy 2 Ah nie ma sensu i wybrałbyś coś innego? Bateria 4Ah kosztuje prawie tyle co pilarka, na pewno kiedyś kupię, ale teraz nie planowałem


@wpiot: no przy 2Ah nawet bym sobie tym głowy nie zaprzątał.
  • Odpowiedz
@wpiot: jak chcesz coś z akumulatorem to akumulator minimum 4Ah, do domu możesz brać pod uwagę Dedra, Ryobi :) zastanów się tylko, czy tych akumulatorów będziesz używać, bo jak będą leżeć to będą niszczeć i może szkoda je kupować? Chcesz do domu coś fajnego sprawdzonego, sprawdź Bosch GKS 190, fakt- na kabel ale sprzęt sprawdzony i większa tarcza od tanich marketówek
  • Odpowiedz