Wpis z mikrobloga

@hosearkadiomorales: z jednej strony od samego nagłówka mnie skręca. mentalność „słychać wycie – znakomicie” à rebours, i nabijanie sobie w ten sposób rozgłosu jest leniwe, elitarystyczne i kontrproduktywne. aż poszukałam w necie czy to może jakiś klikbejtowy tytuł, który nie znajdowałby odbicia w codziennej aktywności p. Szpili, ale niestety wygląda na to, że ona sama mogła być tego nagłówka zupełnie świadoma i zeń zadowolona.

ale z drugiej – to że
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: bardziej mi chodziło że część ludzi(może ona nie choć sądzę że tak) skupia się na wymyślonych wrogach a w tym czasie korporację robią co chcą bo wystarczy pomachać flagą(nie twierdzę że lgbt nie powinno być wspierane) a elity i politycy chcą walczyć o ekologię rękami zwykłych ludzi. Dla takich ludzi ideologia jest ważniejsza niż dobro zwykłych kowalskich i nie ważne jaki ma kolor skóry czy wiarę.
  • Odpowiedz
@Saprofit: Akurat Wysocki ma zajebiste felietony i wywiady. Tytuł daje zazwyczaj redakcja, ale widać że dobrze robi, skoro jest wklejony na wykop i ludzie wejdą z ciekawości.
  • Odpowiedz