Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@bomba4: i jeszcze jedno. Jeżeli ktoś by się czepiał, że samochód to nie kultura to chciałem się spytać czy ta dziewczyna dostaje za ten wywiad i za pozostałe propagowanie tych bzdetów pieniążki? Bo jeśli tak to używa polskiego języka który, jakby nie było, jest wytworem kultury białych ludzi.
@bomba4: To może niech czarna usiądzie na podłodze a nie przy stole, tak jak to jest regułą w kulturze białych.

Powinna też nosić szaty z kozich skór a nie bawełniane bluzki, bo niewolnicy w usa 200 lat temu za tą bawełnę ginęli. Teraz będzie dysonans, bo ja zamieni to na poliester to będzie nie-eko. Niech giną obie
@bomba4 Połowa murzynek w USA nosi peruki, o których najstarsze wzmianki są ze starożytnego Egiptu, więc chyba te murzyńskie amerykańskie ruchy coś powinny wplacac egipskim koptom, bo oni są najbardziej spokrewnieni ze starożytnymi Egipcjanami. Jeśli peruka imituje włosy białych ludzi to im chyba też for powinni odpalić. Nigdy nie słyszałem o takich inicjatywach xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bomba4: zabawne, że kultury białej jej zdaniem nie ma, bo dzieli się na narodowości, ale czarna już jest.
Postawię każda sumę na to, że istnieją na świecie plemiona, które nie zaplatają warkoczyków, więc nie jest to już uniwersalne dla wszystkich czarnych.
Najgorsze, że to może nie być trollowanie i ktoś w to wierzy.