Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do mojego poprzedniego posta wołam pulsujących. #starlink dotarł, paczka zamówiona w środę 24 sierpnia wieczorem, dostarczona dziś po 13. Nie licząc weekendu to paczka z CA dotarła do mnie w 3 dni. Montaż banalnie prosty, a przeskok z dotychczasowej prędkości 5 Mbps na blisko 100 Mbps jest niesamowitym wrażeniem. Liczę wyciągnąć więcej jak zamontuje antenę na dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#spacex #elonmusk
PanMagnus - W odniesieniu do mojego poprzedniego posta wołam pulsujących. #starlink d...

źródło: comment_166178331181WmDYuHMoSFuBqQx3wKR3.jpg

Pobierz
  • 77
Mam Starlinka od premiery. Zamówiony w kwietniu 2021, przyjechał w październiku 2021.

Po tym całym okresie muszę powiedzieć ze jest to świetne rozwiązanie w obszarach gdzie nie ma kabla a LTE kończy się na jednej kresce.

Trochę danych:
- nie ma limitu transferu, możesz lecieć nawet tysiące GB
- ping obecnie oscyluje w okolicy 45ms - grać online można bez problemów
- transfer różnie między 75 a 125Mbps
- stabilność znacznie wzrosła
@PanMagnus: zazdro, ja sobie kupuje na urodziny w pazdzierniku, chce wziac RV i plan jest pauzować i odpauzowywać na wyjazdy na kaszuby ( ͡° ͜ʖ ͡°) domki bez zasiegu internetowego potrafia byc kilka razy tansze niz te blisko miast, to samo gleboko w gorach - na takich wyjazdach starlink sie szybko zwroci + jako zapasowy net