Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @kamyczek_rownowagi
==================================================
Z tej strony @kamyczek_rownowagi
Przed chwilą [późnym wieczorem, 26 sierpnia - przyp.red.] dostałem perm bana za tak zwane "trollowanie". Czym według moderacji jest trollowanie? Moze ktoś mi wyjaśnić? Czy w tym trollowaniu chodzi o to, że wystarczy mieć poglądy odmienne od użytkowników #neuropa ?

NIKOGO nie wyzwałem, nikogo nie obraziłem. Nie bylem wulgarny.

Sam oczywiście zostałem wyzwany kilkukrotnie. Niektórzy pisali że konserwy cuchną. Moderacja oczywiście odrzuciła moje zgłoszenie. Fajny ten portal. Trzeba mieć jedyne słuszne zdanie bo w innym wypadku cie zbanują i wyzeruja wszelką aktywność.

Dzięki @L3stko za wstawiennictwo.

Jeszcze do wiadomości lewactwa: nie trafiliście, to nie było moje multi.

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa
==================================================
List uzupełniono o informację o czasie nadania wiadomości. Przepraszam za opóźnienie przy publikacji listu
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 18
@Kryspin013: @Kryspin013: @aegispolis: jestem tylko listonoszem, przekazuję ostatnią wolę z platynowego świata. Nie ważne czy lewak czy prawak. Nie analizuję zbanowanych ludzi, sprawdzam jedynie, czy list nie jest wulgarny


@gimnazjumqqq: wiem, umiem czytać. Po prostu cisnę bekę dla ludzi, którzy będą to czytać. Konto ewidentnie konto polityczne z jakiegoś lurkera czy innego szamba. Wrzucał jakieś twitterowe ankiety jako znaleziska pod gotową tezę i dowód że ktoś tam został
Na tym nowym koncie typowi mode też często ściągał komenty za obrażanie innych.


@Kryspin013: Przecież takim kontom usuwają przy permie wszystkie komentarze - nawet te jak najbardziej zgodne z regulaminem. Twój screen nie jest więc żadnym dowodem na domniemaną wulgarność bohatera wpisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w ogóle wszedłem sobie w jego profil xD


Ciekawe, że na tym screenie jego nick jest jeszcze pomarańczowy... Chyba raczej chodziło
@Kryspin013: Przecież takim kontom usuwają przy permie wszystkie komentarze - nawet te jak najbardziej zgodne z regulaminem. Twój screen nie jest więc żadnym dowodem na domniemaną wulgarność bohatera wpisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad: tego nie napisałem ziomek. Chciałem pokazać jak się rzucał jak gówno w betoniarce i kogo tu bronice xD
Ciekawe, że na tym screenie jego nick jest jeszcze pomarańczowy... Chyba raczej chodziło Ci o profil w jakimś archiwum neuropejskiego discorda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad: W archiwach KGB... To było w jednym z komentarzy geniuszu, możesz sobie sprawdzić. Tracisz 5h na produkowanie tych swoich wysrywów z analizami, których nikt nie czyta, a nie potrafisz kliknąć w profil gościa i sugerujesz tu jakieś bzdury xD

Proszę mistrzu
Pobierz
źródło: comment_1661780263JNt9V482mO7NkpyLi0m2Yz.jpg
@gimnazjumqqq: chodzi o to aby robić to co neuropa, nie mając neuropejskich poglądów


@NijuGMD: czyli co? Spamować jednyną słuszną partią, wypisywać pogróżki, wszędzie gdzie się da nawiązywać do seksu analnego bez żadnego powodu, traktować ludzi, którzy nawet nie mieli w życiu z tobą kontaktu jak śmieci, uprawiać jakieś rasistowskie #!$%@?? Bo jak coś to neuropa tego nie robi. Za to są to ogólne cechy tych ćwierć mózgów z lurkera którzy
tego nie napisałem ziomek. Chciałem pokazać jak się rzucał jak gówno w betoniarce i kogo tu bronice xD


@Kryspin013:

Dokładnie nad tym screenem piszesz:

Na tym nowym koncie typowi mode też często ściągał komenty za obrażanie innych.


I żeby to udowodnić wrzucasz screen z komentarzami usuniętymi po czyszczeniu konta rzez modków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To było w jednym z komentarzy geniuszu, możesz sobie sprawdzić.


No, jakbyś
Dokładnie nad tym screenem piszesz:


@plackojad: O dżizas, ty coś mi tam jeszcze odpisałeś. Ziomek to był skrót myślowy. Typowi często spadały komentarze przez modka i teraz nie wybiorę ci które akurat mod #!$%@?ł za łamanie regulaminu a które poszły hurtem wraz z banem konta.

No, jakbyś wrzucił normalne źródło, a nie pojedynczego screena, to może bym sprawdził. Założyłem po prostu, że to Twój screen - co sugerowałeś swoim


@gimnazjumqqq: