Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

niech sam założy stanik w trzydziestostopniowy upał i poczuje jak mu pot płynie spod cycek


@min_borda: odchodząc od tematu, może jakaś różowa mi to wytłumaczy: jak stanik sprawia, że pot płynie spod cycek? Noszę sporą miskę (średnio 75F) i właśnie bez stanika czuję pot, a kiedy go noszę - pochłania ten pot i nic nie cieknie.
Ogólnie: dla mnie noszenie staników to wybawienie i lubię to, ale niech każdy chodzi jak
Ehhh typie - najpierw wydajesz wyrok, że ktoś myli pojęcia, a potem "to tylko Twoje zdanie"? xD


@miklach25: Typie, ale dokładnie wytłumaczyłem wszystko. Jak masz problem ze zrozumieniem, to pytaj, a nie wyzywasz.

Moje zdanie: baby szczują cycem i robią to specjalnie.

Mylenie pojęć: nazywanie szczucie cycem "wyzwoleniem".

Ja wiem że ideologia kładzie duży nacisk na pozwalanie kobietom na bezpruderyjność, bo "facet może ".
Jest to głupie i krótkowzroczne. Powinno się
Kobiety ubierają się tak, bo maja w tym cel.

Prymitywny bo bazujący na najniższych ludzkich instynktach.


@TheGreenBastard: oczywiście nie bierzesz w ogóle pod uwagę, że tym celem może być chęć łatwiejszego przetrwania w wysokich temperaturach. Oczywistym dla Ciebie jest, że każda z tych kobiet NA PEWNO wykorzystuje swoje ciało do manipulowania mężczyznami, stymulując ich pociąg seksualny.

Ty masz chyba jakiś problem :)
Mogę nawet chodzić w stringach i i tak nikt nie ma prawa mnie napastować. Tym się człowiek różni od małpy, że panuje nad sobą


@habemuspapau: Ja ci nie odbieram prawa do ubierania się jak chcesz. Tylko że załączone zdjęcie to przesada i szczucie cycem xd

No błagam cię, nie mów że jest inaczej( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zas co co chodzenie w stringach po mieście.. powodzenia ( ͡
Ty masz chyba jakiś problem :)


@sowiq: Pogląd z upałem jest totalnie kulawy. Jeśli eksponujesz ciało (odsłonięte) na słońce, to nie dość że nie chronisz go przed promieniowaniem cieplnym, to narażasz się też na nierówną opaleniznę.

Mniej się nameczysz w koszuli z lnu, zaciągniętej do kciuków, niz w podkoszulce.
bo krótkie spodenki nie przystoją u mnie w pracy, a spódnicy jak starożytni Grecy założyć nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Też mi równość ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TheGreenBastard: to se zmień pracę. U mnie po biurze można chodzić w czym się komu podoba, pewnie facet w spódnicy też może być. Poza tym zawsze możesz się
@factoryoffaith_: ja nie mam dużych cycek, bez stanika nie opierają się one na skórze pod biustem. Więc bez stanika jest lekko i przewiewnie, w staniku mam dodatkową warstwę przylegającego materiału, mokrą od potu pod biustem.

Pogląd z upałem jest totalnie kulawy. Jeśli eksponujesz ciało (odsłonięte) na słońce, to nie dość że nie chronisz go przed promieniowaniem cieplnym, to narażasz się też na nierówną opaleniznę.

Mniej się nameczysz w koszuli z lnu,
Gwałty to nie jest wina kobiet


@habemuspapau: Oczywiście że nie xd
Nigdzie tak nie napisałem xd
Nadinterpretacja twoją jest skrajnie idiotyczna.

I chociaż byś się zesrała, to nie zmienisz tego, że jak kobieta ubierze się w sposób wyzywający, jak na zdjęciu, to będzie napastowana przez jakichś spermiarzy i simpów.

Natarczywe zagadywanie na mieście z głupimi tekstami, to chyba napastowanie, tak?
@SzubiDubiDu: beka, że jak facetowi stoją sutki i widać to przez obcisłą koszulkę to nikt nie robi afery. Ale jak zrobi to baba to łolaboga! Co za wyuzdanie! Co za ladacznica! Szczucie cycem!
Szkoda, że mężczyźni się tak nie przejmują by nosić na tyle zakrywajace ubrania by nie odznaczał się przez nie penis kiedy im staje (a i nie zawsze musi stać, czasami po prostu są tak obcisłe spodenki, że całe