Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W jakichś plemionach gdzie kobiety nie zakrywają piersi ich widok jest każdemu obojętny więc to żaden argument.


@ZdeformowanyKreciRyj: nie jestesmy plemionem afrykanskim. Bardzo nietrafiony przyklad.

Każde działanie człowieka ma jakiś cel, żadna nowość. Pracodawca wykorzystuje Twoje pierwotne instynkty gdy w zamian za wykonaną pracę pozwala Ci nie umrzeć z głodu, tak działa świat.


No i to jest fakt. Dlatego kobiety nie rzadko ubieraja sie wyzywajaco gdy chca cos zalatwic z mezczyzna.
@PochodnaFunkcji: wiedzialem ze taka #!$%@? logika sie pojawi xD

to stwierdzasz że wina cukiernika że śmiał śmieć pobudzać instyknty złodzieja który wybije szybe i se pączki weźmie


@PochodnaFunkcji: spojrzenie na piersi osoby, ktora je wystawia to przestepstwo? Nawet #!$%@? nie chce mi sie jakos dluzej rozpisywac skoro nie rozumiesz rozroznienia pomiedzy prowokacja a samym przestepstwem. Jak ktos zostawia nie przypiety rower pod Aquaparkiem we Wroclawiu to moze sie spodziewac ze
@anttrza:

nie jestesmy plemionem afrykanskim

a czy plemiona afrykańskie to nie ludzie? Albo my nie jesteśmy ludźmi? Jesteśmy innymi gatunkami żeby nasze instynkty się różniły? Z tego co pamiętam to nie więc to, że jedni ludzie dostają wzwodu na widok piersi a inni nie jest tylko i wyłącznie spowodowane pewnymi uwarunkowaniami kulturowymi, które można zmienić.

Dlatego kobiety nie rzadko ubierają sie wyzywajaco gdy chcą coś załatwic z męzczyzna

Pewnie czasem tak
@TheGreenBastard:

Ubieraj się jak chcesz, ale pamiętaj że każdy twój wybór niesie za sobą konsekwencje. Pozytywne jak i negatywne

Nie da się o zapomnieć o negatywnych konsekwencjach wyboru, o którym mówimy i który powinien być dla każdego zdrowego, zajmującego się swoimi sprawami człowieka, bez nieprzepracowanych problemów z seksualnością czymś zupełnie normalnym, bo regularnie widzę na wykopie takie obrzydliwe #!$%@? jak twoje, które zawsze wzbudza we mnie ciary zażenowania na plecach i
@SzubiDubiDu: Tu jest prosta sprawa. Każdy człowiek zerknie, a jak tego nie zrobi to musi się bardzo o to starać, do tego stopnia, że idiotycznie to wygląda. Jeśli facet idzie z gołą klatą po ulicy to też każdy zerknie i to nie znaczy, że go to interesuje seksualnie. Po prostu w takim otoczeniu nie jest to coś ogólnie przyjętego i wywołuje naturalne przyciągnięcie uwagi. Tak samo jest z zbyt dużymi dekoltami,
Co w tym złego?


@ZdeformowanyKreciRyj: nic. Przeciez nie pisze ze to cos zlego tylko odpisuje na idiotyzmy kobiet, ktore twierdza ze faceci nagle mieliby zignorowac wszystkie swoje instynkty, ktore sie wyksztalcily od pokolen. Zreszta mozemy isc dalej i ogolnie zaakceptowac calkowita nagosc. Gdzie jest ta granica co nas powinno podniecac a co nie?

jedni ludzie dostają wzwodu na widok piersi a inni nie jest tylko i wyłącznie spowodowane pewnymi uwarunkowaniami kulturowymi,
@anttrza:

patrzenie sie na kogos jako gwalt.

ale kto Ci w tym wątku zabrania się patrzeć. Ja sam w pierwszym wpisie napisałem, że czasem się patrzę ale w samym patrzeniu się nie widzę nic złego. Na mężczyzn też się patrzę i tak samo jak zwykłe patrzenie żadnemu typowi nie przeszkadza tak samo można się patrzeć w taki sposób żeby zarobić w ryj od niejednego. Po prostu z każdym zachowaniem można przegiąć
Zreszta mozemy isc dalej i ogolnie zaakceptowac calkowita nagosc


@anttrza: jestem jak najbardziej za. W miejscach takich jak sauny jakoś nikt nie ma z tym problemu i w zaskakujący sposób mężczyźni powstrzymują się od zbiorowych gwałtów na nagich kobietach czyli jest to możliwe. Ja sam po ulicy pewnie nie będę chodził nago bo ubranie zostało jednak wymyślone jako ochrona ciała przed uszkodzeniami mechanicznymi i słońcem a nie spojrzeniami ale nie miałbym