Wpis z mikrobloga

Wasi rodzice tez nigdzie nie wychodza ? Ani nie macie gosci w domu ? Bo u mnie raz w roku przyjedzie ciotka i to wszystko. Jak chodzilem do szkoly to wiekszosc byla taka zadowolona ze weekend, gadali o 18 ze kuzynka ma i bedzie inba a ja nigdy czegos takiego nie doswiadczylem. Moi rodzice to skrajni domatorzy, czesto zasypiaja przed telewizorem, sam tez nigdy nie bylem na jakies domowce czy imprezie.
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scarface83 moi nigdy nigdzie nie chodzili, nie zasypiali wprawdzie przed TV ale nigdy nikt nas nie wizytował odkąd pamiętam. Jak do rodziny w odwiedziny, to tylko my do nich a nie o oni do nas; w każdym razie jak chodzi o własne m2 to nigdy nikt totalnie. I starsi też max co to na ogródek przed chatę
  • Odpowiedz
@Scarface83: U mnie tak jest. Wujek najczęściej wpada raz czy dwa ma miesiąc. Żadnego goszczenia się, żadnych domówek. Rodzina większa ostatnim razem z 5 lat temu była w odwiedziny na święta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Scarface83: w sumie to mam tak samo xD za guwniaka co pare dni jakies odwiedziny dziadkow/wujkow/ciotki, czasami jakies wyjazdy do bliskiego miasta/wsi do znajomych, z czasem czesc z tych ludzi poumierala, odwiedziny sie skonczyly i zaczelo sie siedzenie na dupie w domu xD
  • Odpowiedz