Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#drukarnia #karty #kartyplastikowe #kartyvip #100szt #personalizacja #vip #warszawa #gradient

Witam.

Poszukuję osoby lub firmy, która by była w stanie wydrukować mi Karty Plastikowe VIP z spersonalizowanym wyglądem graficznym który podeślę. Na ten moment interesuje mnie ilość 10-20szt MAX 50szt, a później to się będzie stopniowo zwiększać. Karty te będą drukiem fullprint czy jak to się tam zwie. Na niej będzie znajdować się:
- Nazwa użytkownika
- Stanowisko
- Identyfikator
- Data wyprodukowania karty
- Numer seryjny karty
- Adres strony www
- Pole do podpisu karty
- Jakieś informacje odnośnie uprawnień karty

Fajnie by było jakby dało się wydrukować kartę w jakimś mieniącym się gradiencie jasno/ciemno niebieskim, żeby po przechyleniu karty się mieniła.

Najbardziej interesują mnie osoby prywatne, które się tym trudnią i nie policzą sobie kosmicznych cen :D.
  • 4
  • Odpowiedz
Najbardziej interesują mnie osoby prywatne, które się tym trudnią i nie policzą sobie kosmicznych cen :D.


@XwReK: nie wyobrażam sobie sytuacji w której osoba prywatna miałaby hobbystycznie posiadać sprzęt za setki tysięcy potrzebny do drukowania takich rzeczy xD
napisz do pierwszej lepszej drukarni, produkcja takich kart plastikowych to grosze przecież
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@advert Znam osoby, które drukują prywatnie np z druku 3D za bardzo małe pieniądze, posiadając bardzo drogi sprzęt, ale nie drukują kart plastikowych. Twój komentarz nic nie wnosi, więc jeśli nie jesteś zainteresowany to po prostu nie komentuj. Cały czas znajduje osoby, które są w stanie wykonać to co opisuje, więc wiem co mogę a czego nie :).
  • Odpowiedz