Wpis z mikrobloga

Polak to największy farmazoniaz i pozer od zawsze. Chcieli wlać wode typowi, który mógł się zachłysnąć a jak ratownik im powiedział po dłuzszej chwili ,,w---------ć'' bo już go to zaczelo irytowac podczas prady to od razu chcieli go pobić. Potem widać u Siergieja na filmie jak Ci Czeczeni czekali na niego i chieli mu po kolei liścia sprzedawać bo ,,sie nam postawil jak facet to niech teraz przyjdzie''.

Oczywiscie Polak od razu biegl do kamerzystów żeby to usuneli, podobnie jak z ta akcja, gdzie liscia 15 latkowi sprzedał. On nigdy nie chce doprowadzić do sytuacji żeby jego prawdziwa twarz byla pokazana.
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d3cybelek: Mam w------e wsm w to, ale bardzo mi sie podoba ta typowo Polska technika manipulacji polegająca na totalnym oczyszczeniu jednej strony ,,No wiecie biedny ratownik po dłuższej chwili zwrócił tym zwyrola uwage” a totalnym oczernieniu drugiej. I wiem ze to sie jakos fachowo w psychologii nazywało, chce mi ktos przypomniec bo mnie to teraz nurtuje a nie umiem znalezc na necie
  • Odpowiedz
Ktoś krzyczal na filmiku gdy rudy wygrał że uratował się od w-------a z fejmu. Więc pewnie coś było na zasadzie dostaniesz następna jak ugrasz
  • Odpowiedz