Wpis z mikrobloga

Myślę, że szczytowym osiągnięciem tego co właśnie oglądamy jest to, że goha pije i nie #!$%@? ludzi z domu jak to było w pierwszych dniach po wyjściu z ciupy.
Niestety na obecną chwilę to tyle. Do póki goha nie rozpocznie maratonów wielodniowego chlania, nic więcej się nie wydarzy.
Tutaj brakuje nocnych spań, strimów 24h na dobę i spontanicznych gości.
Siłą dawnej Urzędniczej było to, że kiedy nie włączyłeś, to strim był zawsze On.

Tak czy srak, cieszmy się czymkolwiek, bo jak wyjdzie gruba łachudra to skończy się cokolwiek sensownego, nawet stypy.

#danielmagical
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: tak
wczoraj nachalny zaczął odwalać pociął sobie ręke i pokazał do kamery
wyłączyli streama i wezwali służby zabrali go na izbe i wrócił po południu, ale go nie wpuścili i chyba jeszcze jakieś 2 godziny temu też był pod oknem
goha zapowiada, że go już nigdy nie wpuści, ale nie zdziwiłbym się jakby wrócił jutro
  • Odpowiedz
@Grooveer: znaczy ostatnio też była awantura i goha mówiła, że ją mocno pobił i uszkodził kręgosłup bo ją ciągle boli, a wczoraj całkowicie mu na łeb siadło ciągle się wydzierał goha mówiła do kamery, że się go boi i że ją zabije xD
ale widać, że odkąd wyszła jest mocno nastawiona na to żeby garbaty wyginał
  • Odpowiedz
: znaczy ostatnio też była awantura i goha mówiła, że ją mocno pobił i uszkodził kręgosłup bo ją ciągle boli, a wczoraj całkowicie mu na łeb siadło ciągle się wydzierał goha mówiła do kamery, że się go boi i że ją zabije xD

ale widać, że odkąd wyszła jest mocno nastawiona na to żeby garbaty wyginał


@bizzi0801: czyli cudowny kontent był.
Są jakieś szociki bo mnie ominęła ta uczta przez imprezę.
Swoją drogą, wydaje mi się, że Jacy siadła psycha po
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Dokładnie , trzeba poczekać do wyjśćia magicala , będzie trwał dłużej stream , nie jak teraz że jest tydzień przerwy , ale myślę że warto poczekać bo tucznik będzie chciał nadrobić ten stracony czas i zrobi jakiś dłuższy stream
  • Odpowiedz
Dokładnie , trzeba poczekać do wyjśćia magicala , będzie trwał dłużej stream , nie jak teraz że jest tydzień przerwy , ale myślę że warto poczekać bo tucznik będzie chciał nadrobić ten stracony czas i zrobi jakiś dłuższy stream


@Mati992: no właśnie ja jestem pewien, że będzie odwrotnie.
Przecież najsłabszym elementem uniwersum U2 jest właśnie grubas. To jest najbardziej zbędna osoba. Wyjdzie z puchy to wszystko zaora.
  • Odpowiedz
@Mati992: potencjał na jakiekolwiek dymy, przecież to główny hamulec. Ostatnie dymy Daniela to było mam chodź nagramy tik toka i maraton piosenek z bajek Pokemon król szamanów itp.
  • Odpowiedz