Wpis z mikrobloga

Wykopy (i nie tylko) zachowują się tak, jakby te 500mld wzięło się znikąd i trafiło do nikąd. 500mld wzięło się od inwestorów i trafiło do kieszeni producentów. Serial się nie zwróci=nie trzeba będzie spłacać inwestorów. "Zła" kondycja finansowa studia=lecenie w morgotha na dywidendach.
Alky - Wykopy (i nie tylko) zachowują się tak, jakby te 500mld wzięło się znikąd i tr...

źródło: comment_16616160438IDLfViUwGO8qRoLVemQqW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Semicolon: nie ma szans. Za dużo wydano na prawa. Poza tym dziennikarze póki co wydali werdykt, że to serial kozacki. Naprawdę mam nadzieję, że pomimo woke się uda, ale ciężko mi uwierzyć.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Amazon za dużo straciłby wizerunkowo gdyby skasował tak duży serial po 1 sezonie (ogłaszając wcześniej większe plany), ale mam chociaż nadzieję, że bezos będzie przeklinać widząc wyniki oglądalności. Są za to realne szanse, że kolejne sezony będą bardziej kameralne z mniejszymi budżetami.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Już tłumaczyłem komuś jak to działa. Robią to pod widzów z USA którzy widzą czarnych w swoim otoczeniu i dla nich to niezbyt normalne że sami biali grają. Mi nie przeszkadzają czarne elfy o ile są dobrymi aktorami. Inna sprawa że chyba obejrzę ten serial, tyle się o nim mówi...
  • Odpowiedz