Wpis z mikrobloga

tak naprawde to jakimi nieudacznikami jestescie i jakie macie smutne zycie nie jest to, ze wiekszosc z was ma nadwage/niedowage tluste wlosy i nie myje sie, czy to, ze wyzywacie kobiety a w nocy placzecie poduszke, ze zadna was nie chce, a to, ze dalej placzecie i nazywacie chlopa oskarkiem dlatego, ze 2 razy poszedl na ognisko ze znajomymi xD
#przegryw
  • 22
  • Odpowiedz
@calcifer44: a gdzie tu widzisz trolowanie? napisalem teraz cos nieprawdziwego? dalej macie bol dupy bo koles wyszedl na ognisko, wiem, ze autyzm i inne choroby psychiczne utrudniaja wam logiczne myslenie, ale popros moze mame czy cos, to ci przetlumacza
  • Odpowiedz
@kasperski113: Większość sie z tego śmieje, ale znajdą sie tacy, którzy wezmą to ognisko na poważnie wyzywając cie od oskarków xD

Poza tym oskarki nie chodzą na ognisko tylko na imprezy/dyskoteki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasperski113: to że ja na wyciecze w góry z grupą poszedłem z kilkoma osobami o 19:00 do włoskiej knajpy gdzie zjadłem pysznego kotleta i wypiłem 2 piwka i super sobie śmieszkowałem z fajnymi osobami by potem łazić o godz. 22:00 z nimi po rynku - czyni mnie oskarkiem? XD
  • Odpowiedz