Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymie zaraz. Jakaś idiotka z Warszawy nie potrafi zapamiętać swojego maila i podaje mój. I teraz przychodzą mi maile m.in. z hebe, że sobie zakupy zrobiła, a ja nie mogę zmienić maila na swoim koncie hebe, bo mi zajęła mojego własnego maila (°°

#zalesie
  • 10
@minofretka: O ile masz na gmail, możesz dodać kilka znaków do maila i też przejdzie, a będziesz mogła swój podać.
Przykład:
minofretka@gmail.com
minofretka+001@gmail.com to 2 różne maile w rozpoznaniu tekstowym, ale jak wyślesz maila na drugi adres to na pierwszy też dotrze.
Na outlooku microsoftowym i gdzieś jeszcze też działa.
@minofretka: Alzo, kliknij w opcję przypomnienia hasła, podaj swój prawidłowy mail, przejmij 'jej'/'swoje' konto.
???
Profit

Rozbudowa pomysłu
Wbijasz na konto po przypomnieniu, zmieniasz maila na jakis 15 minutowy mail, tam potwierdzasz że ten 15 minutowy mail to rzeczywiście Twój i masz w dupie co dalej się z kontem dzieje.

Polecam się, to będzie 140PLN+vat za porade. Gdzie wysłać fakturkę?
@minofretka: mialam podobny problem z uberem i to z oddzialem z innej półkuli xDD jakaś polka najwidoczniej tam mieszka i ma takie samo imię i nazwisko. Napisałam do supportu że nie życzę sobie tego spamu, plus widzę czyjeś przejazdy a to już może być jakieś naruszenie prywatności i finalnie załatwili sprawę - nic już nie przychodzi. Możesz próbować w ten sposób
miałem tak w castorama. Dostawałem info, że gotowe do odbioru. Dzwoniłem i nic nie mogli zrobić. Jak użyłem słowa Rodo w centrali w Warszawie to już mogli.


@Micen: Jakiś random z Krakowa założył na mój mail konto na Uber Eats i oglądałem jak sobie kebaby zamawia xD