Wpis z mikrobloga

@dqdq1: jakość państwa sprawdza się typem kradzieży.
Miedź z kabli=stabilne państwo, silna waluta, liczysz na zysk ze sprzedaży, wartość dodana jest niebezpośrednia.
Podkłady do palenia=dezintegracja państwa, bezwartościowa waluta, zysk wywodzi się z samej materii łupu.
  • Odpowiedz
@dqdq1: takie będą realia tej zimy. Po co spalać węgiel za 3 tys skoro można śmieci i opony. Opona daje dużo ciepła tylko druty zostają ale te można na złom sprzedać. Win win
  • Odpowiedz
@dqdq1: mam na działce mnóstwo ściętego miesiąc temu drzewa. Są to drzewa owocowe, niektóre pocięte, ale że spaliła się piła to większość jest normalnymi gałęziami z liśćmi.

Sorki, że wbijam tu na temat w heheszki, ale może ktoś na serio mi odpowie - czy komuś się takie świeże drzewo przyda do palenia w zimie i mogę to jakoś puścić dalej? za free, byleby zabrali to ode mnie
  • Odpowiedz
@izawoj: zrob posta na mirko z miejscowością, komuś się przyda. Sam we Wrocławiu wezmę z miła chęcią.

Tylko takie drewno jest gotowe za 2 lata do palenia…
  • Odpowiedz
@maciss: psujesz zabawowe. W Indiach normalnie wyrzucają śmieci do rzeki a w Polsce Polak katolik patriota nie może! Sprzedaliśmy wolność komuchom z unii!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz