Wpis z mikrobloga

Mirki, tak ciekawi mnie jedna rzecz.

Jakim cudem Najman ma tak ładną partnerke? Gość ogólnie jest degeneratem. Slyszalem rozne historie jak nayebany potrafil rozpieprzac stoliki w restauracjach w czewie, ogolem cala jego "tworczosc" to cringe i pole wstydu, wiadomo hajs dobry z tego jest. Natomiast cala PL ma z typa beke. Jezeli chodzi o poziom inteligencji to moze powyzej sredniej przecietnego pijaka z ławki.

Serio wytlumaczcie mi dlaczego ona jeszcze od niego nie odeszla z dzieckiem? xD czy to hajs, czy rozowe paski jak sie zakochaja to nie widza swiata poza druga polowka czy jaki hui? XD dodam ze sa razem juz 10 lat. #najman #rozowepaski #famemma #pytanie
lewyx - Mirki, tak ciekawi mnie jedna rzecz. 

Jakim cudem Najman ma tak ładną part...

źródło: comment_1661578770zEnPsZwIs6tbQZmqAETf4E.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@lewyx: moglbym powiedziec, ze jest kochajaca zona i slubuje to co powiedziala przed kobiercem, ale chyba bardziej przyciaga ja fakt, ze wszystko co maz wypracowal jest na nia, a on formalnie jest golodupcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przemek121: i zapomniales dodac ze byla prostytutka :) i poznal ja jak ladowali ja w 3 i przy ostatnim wsadzeniu wyciagnal on i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I najmanek jest bardziej inteligentniejszy niz polowa tego cebulakowatego społeczeństwa z tego ze jest przegrywem zrobil swoj atut i kasuje siano a wy co ? Jak tam tyrka na budowie do 18 xD ?
  • Odpowiedz
Z twarzy przenika materializm. Resztę dopowiedz sobie sam. Takich kobiet żyjących w związkach dla wymiernych korzyści jest mnóstwo.
  • Odpowiedz
@lewyx: $$$ i wygodne życie. Nic więcej. On ma komorników, ona ma firmę co zarabia na jego walkach i działaniach. Do czasu gdy jest zawodnikiem czy organizatorem, a także jak naciska przycisk w Jaka to Melodia czy tańczy z gwiazdami, $$$ się zgadza, związek jest dobrze utwierdzony. Mają córkę, więc tym bardziej jej zależy, aby przynajmniej do jej pełnoletności, być w tym związku, bo przy dochodach Najmana oficjalnych, co ona
  • Odpowiedz