Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, proszę o pomoc w rozstrzygnięciu czy to ja tu coś rzeczywiście "ćpiem". W pewnym momencie myślałem, że jestem w ukrytej kamerze (wiem, że nie ja ale... to mi się w głowie nie mieści)

link do marketplace https://www.facebook.com/marketplace/item/3212194495760996/

w komentarzach reszta

w plikach dźwiękowych: ee #!$%@?, #!$%@?, dupa cycki pedale blabla bla. nie wiem jak to ściągnąć - jak ktoś powie to wrzuce też

#oszukujo #marketinginternetowy #facebook #zjeb #heheszki
Pobierz seboxtc - Dobra Mirki, proszę o pomoc w rozstrzygnięciu czy to ja tu coś rzeczywiście...
źródło: comment_16615480235bGOLlkBClEdiDm2nvn0Fe.jpg
  • 20
@seboxtc nie kupuj z marketplace. Masz nauczkę. Nawet jeśli to by była niewiadomo jaka okazja. OLX i allegro ma jakieś tam ochrony kupujących. Pozdr.
ej, ej tylko nie od sebkow :-)


@seboxtc: w przenośni. Nawet nie wiesz jak często sebixy oszukują. Polecam grupy sprzedam audi/bmw itp. Średnio raz na tydzień leci info, że typ kasę przytulił i się nie odzywa, albo przysłał lampy z połamanymi zaczepami itd. A co najlepsze, widać po zdjęciu, że twarz mądrością nieskalana.
@seboxtc: Pieniadze przelane, czekasz na przesyłkę. Nagle wyskakujesz z jakąś zabawką, dlatego chłop się zaśmiał że kupił w Pepco. Obsrałeś zbroje. Potem chcesz dzwonić... ciekawe po co? Nie wiem co on CI wysłał w wiadomościach głosowych, nie popieram chamstwa, ale zacząłeś kręcić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
:-) ja zacząłem kręcić? :) W jaki sposób, że dopytalem? Bo na linku który wkleilem nie ma dużo informacji, cena jest niska, i gość z dupy wyskakuje z przesyłką helikopeterem? To się mi lampka zaświeciła i normalnie zapytałem