Wpis z mikrobloga

Mireczki
Szukam serwera i profesji gdzie będę mógł pograć w spokoju głównie solo (weekendy w th). Pierwsza myśl knight + secura. Z drugiej strony chciałbym spróbować sił druidem. Co byście wybrali na moim miejscu?
#tibia #tibiazwykopem
  • 10
@jadepobiegac: Krótko i zwięźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozglądam się za serwerami non pvp i widzę dużo graczy na Damorze, Harmonii i Securze. Ktoś doradzi na jakim serwerze zacząć? Chciałbym też mieć z kim pogadać na discordzie czy bez problemu zrobić imbu jakieś.
@Ziradewen : Secura dużo ludzi, spokojnie se pograsz i znajdziesz ekipy na body czy th, inne serwer y trochę dead, oczywiście te najlepsze miejscówki to ciężkie się dostać ale są jakieś listy itd i też idzie pograć (mówię o miejscówkach na lvl 500+ /700+ th) ale zanim do tego dojdziesz to chwila minie :p
@Ziradewen: Mam 400+ RP i dopiero robi się spoko solo i mam kapcia ek 100+ ale ze skillem 120+ i fajnie się nim bawię… solo 3,5k-4kk exp/ h na scionach z preyami i 225 stamina
@Ziradewen Mi zależało na tym, żeby wbić do gry i nie czekać w żadnych kolejkach na expa, więc wybrałem Olimę. Nie ma tłumów, ale ze znalezieniem ekipy do wspólnej gry czy bossów też nie ma problemów. Mają też serwerowego discorda, więc łatwo cokolwiek załatwić. Ogólnie mocno polecam ten serwer, jak na moje preferencje secura czy damora jest zbyt przeludniona.