Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Szkoda, że @rybsonk nie mogę Ci odpowiedzieć, bo ktoś jak tchórz dał na #czarnolisto

Babka robi olaboga, bo @godanek nazwał jej teściową "walniętą" i żąda aby odpowiedział natychmiast gdzie nikt nie siedzi 24/7. (wersja ocenzurowana).
Kobieta mówi, że dostała okropne wiadomości. To tylko słowo.
Tymczasem drugiego twórcę SdR nie ganisz jak w oznaczeniach czasowych daje w innych odcinkach swojej śmiesznej serii "BEST OF": "Teściowa jak babka z Rancza" albo "Hitler w poprzednim wcieleniu", "3 twarze pana Grzesia". A też te osoby porównane do chociażby postaci Hitlera mogą czuć się urażone.

Teraz ten twórca jest białorycerzykiem i próbuje pokazać "to nie ja odgrzebałem kotleta - to Midas".

Przypomnę sytuację odgrzebaną niedawno jak Szosskotlet walnął do uczestniczki "ona zabierze wszystko" w #familiada - walkowany jest tylko ten fragment, ale już rozmowa gdzie sama nakręca bekę z tego już nikt nie pokazuje.

#sprawadlareportera #polskiyoutube
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saviola7: po prostu wkurza mnie hipokryzja tego drugiego twórcy śmiesznych filmików z SdR, ze nawet nie ma jaj na dyskusje i daje na #czarnolisto

Tymczasem w TVP GO sprawdzilem jakie tematy SdR miał tydzień temu. Otóż tej sprawy nie miał. A kto odkopał prawie trzyletni materiał? Midas nie odkopał tylko wielki moralizator który pokazuje "to nie ja napędzam hejt na osoby dając głupi podpis tematu - to Midas bo powiedział ze
@xDawidMx: O kurde. Bo dosłownie 15 minut temu, przeczytałem sobie tę rozmowę o mnie - ale nie chciałem się odnosić, bo zarzut uważam za głupi. Ale, że wysłałeś ciekawy screen to spoko - zaraz napiszę co uważam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@godanek: content SdR jest mi daleki od rozrywki po obu stronach, ale jeśli ktoś gani innego twórcę, bo bohater reportażu ma "ale" i próbuje się wybielić samemu na wypoku wrzuca takie screny a także robi oznaczenia minutowe porównań bohaterów reportaży do "babek z Rancza" to czemu nie usunie prześmiewczych materiałów i oznaczeń? Może to też to rani te osoby jak bohaterkę reportażu, który sam odkopał po trzech latach z podpisem "BEST
@xDawidMx: Sory, odblokowuję cię, masz rację, że nie powinnam blokować, to jest dyskusja. I wołam też @godanek, żeby nie było, że coś za plecami. Zgadzam się całkowicie z panią Karoliną i tym, co powiedziała, Daniel traktuje bez szacunku gości programu.

"Teściowa jak babka z Rancza" albo "Hitler w poprzednim wcieleniu" to są słowa, które padają z ust ludzi w reportażach. Nie moje własne. "3 twarze pana Grzesia" to nie wiem,
@xDawidMx: Ogólnie to muszę powiedzieć, że ciężko odpowiedzieć mi rzeczowo na taką głupotę. Kto obejrzał odcinek ten widzi, że nie obraziłem synowej, tylko wyśmiałem ideę teściowej, że synowa poleciała na hajs. Jak absurdalnym jest, żeby mi zarzucić, że np. wyśmiałem wypadek samochodowy. Nie - wyśmiałem, że w Sprawie dla Reportera jak zwykle nie mają wyczucia i puścili pisk opon.
Jakiegoś chłopaka zablokowałaś, a potem "sorry" tylko dlatego, bo Ci to wypomniał
@godanek: Widzisz, bo ja piszę "sory", bo się umiem przyznać do błędu.
Ponieważ dalej nie ogarniasz, to ci wytłumaczę, że tak od jebniętych i ogólnie wulgarnie przedstawiłeś teściową, że aż synowa, która z nią miała konflikt do ciebie zaapelowała.
Odpisujesz randomowi w necie, a pani Karolinie tchórzysz.
Nigdzie nie napisałam, że moim zarzutem jest, że wyśmiałeś wypadek ani o żadnym pisku opon, tylko że nie szanujesz ludzi, ofiar tej sytuacji, nie
@xDawidMx: No i widzisz, mój wpis to nie jest beka z samobójstwa. Jak komentarze są za mocne, to moderacja kasuje, bo nie można tak pisać o tej rzeczy.
Ale przyjdzie jakiś standuper, sprowadzi każdą rzecz z SdR, łącznie z chorobą psychiczną albo samobójstwem do śmieszności, a potem mnie wrzucają do jednego wora z poziomem polskich kabaretów albo i gorzej. I ten smród z tego ja muszę wąchać. Żenada. Ostatni raz się