Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie zatrzymać się w okolicach Makarskiej? Kryteria: spokój > ładne plaże > baza wypadowa na okolicę i Hercegowinę.
#chorwacja

Którą miejscowość polecacie?

  • Baška Voda 52.2% (12)
  • Makarska 30.4% (7)
  • Tučepi 17.4% (4)

Oddanych głosów: 23

  • 10
  • Odpowiedz
Makarska ma klimat jak Władysławowo, mało spokoju, niezbyt urokliwie. Ładne plaże są w stronę Baski, trzeba się przejść kawałek.
  • Odpowiedz
Makarska ma klimat jak Władysławowo


@amam: jak się siedzi na głównej promenadzie to nic dziwnego :D miałem chyba farta, że zarezerwowałem spanie po drugiej stronie głównej ulicy (pod górkę), bo święty spokój + piękny widok na okolicę. Co ciekawe ceny w knajpach/pamiątkach/sklepach niższe niż w okolicznych wioskach.
  • Odpowiedz
spokój > ładne plaże >


@Neto: Tucepi. Na końcu mieściny, tuż za tym jak kończy się deptak jest super plaża bez tłoku. Trochę koedukacyjna z naturystami, ale naprawdę super miejsce bez tłoku
  • Odpowiedz
@Neto: również mogę polecić Tučepi, plaża Kraljev Gaj i Solarić bardzo spokojne, tylko trzeba przejść kawałek. Cokolwiek byś wybrał postaraj się szukać kwatery z dala od Magistrali.
  • Odpowiedz
@Neto jestem właśnie teraz
Plaże spoko i ogólnie ładnie tutaj ale ludzi o tej porze bardzo dużo. Myślałem, że już nie będą przyjeżdżać xd
Wieczorem idziesz "na miasto" to masakra. Ciężko się przecisnąć idąc chodnikiem
  • Odpowiedz
@Neto: Byłem w Baśce Voda. W sumie spoko. Znacznie ciszej niż Makarska. Plaża wiadomo kamienie. Blisko miejsca z barami na plazy zasrane ludźmi ale potem miejsce jest. Jak ktoś nie lubi chodzić pod górę to słabo bo tam to jeden wielki spadek w dół od Magistrali.
  • Odpowiedz