Wpis z mikrobloga

Niesamowite są te nagrania okopów w Pisky. Na reddicie są dwa filmy najpierw jak wybucha kilka/kilkanaście rakiet termobarycznych nad okopami tworząc gigantyczne eksplozje. Na drugim nagraniu chwilę po wybuchach widzimy żołnierza szukającego jakiegoś "Dmitrija". Idzie okopem a tam leży z 10 ciał Ukrainskich żołnierzy bez żadnych ran na ciele, żadnej krwi a wszyscy nie żyją. Jakby spali w dziwnych pozach nawet karabiny maj w rękach niektórzy. Niestety na tym drugim nagraniu jest watermark z Z więc z góry przepraszam. #ukraina #pisky
PSL_Powisle - Niesamowite są te nagrania okopów w Pisky. Na reddicie są dwa filmy naj...

źródło: comment_1661487448TIPczVF6IXvuME8fjw7wwS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@PSL_Powisle: ruscy ostatnio zwiekszyli ataki bombami fosforowymi po smierci duginy czy mi sie wydaje? kiedys slyszalem o ataku na azowstal, ale poza tym nic wiekszego, a w ciagu ostatnich kilku dni juz kilka nagran widzialem z uzyciem zakazanej broni i coraz glosniej o tym
  • Odpowiedz
  • 0
@j0shva Wiem, że Kacapy używali fosforu chyba od początku napaści na Ukrainę i nie wiem czy teraz częściej to robią. Tutaj akurat nie mamy bomb fosforowych a ciśnieniowe. Fosfor żeby zabić musi mieć kontakt z ciałem żołnierza i powoduje okropne rany, spala wszystko aż do kości i nieda się go zgasić. Jest trochę taką tradycyjną bronią musi cię trafić żeby zabić. Natomiast te bombmy ciśnieniowe to jakaś straszna konstrukcja jak o nich
  • Odpowiedz
@PSL_Powisle: aaaa, bo wybuchy na filmach mi przypominaly bomby fosforowe i myslalem, ze to to, ale wlasnie dziwnym bylo dla mnie, ze zolnierze zadnych ran nie mieli, a teraz juz rozumiem. jesli chodzi o bomby cisnieniowe, fosforowe itd. to wiem, ze od poczatku wojny wlasnie, tylko coraz czesciej widze nagrania z tego, slysze o tym itd. i akurat natezenie takich filmow zauwazylem po smierci duginy, moze zle mi sie wydaje i
  • Odpowiedz
@ale-fruwa-kosmonauta: Ja to oglądałem w aplikacji reddit na telefon bo tam można oglądać materiały z wojny bez konieczności posiadania konta na reddit(na stronie nie zobaczysz bez założenia konta a w aplikacji tak nawet bez aktywnego konta). Więc najlepiej jak ściągniesz sobie appke nawet na chwilę i wpiszesz ten tytuł z drugiego screena. Ewentualnie założysz konto na reddit inaczej nie zobaczysz.
  • Odpowiedz