Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Potrzebuje porady ponieważ planuje zakup Xiaomi 11t za 1999zl i zastanawiam się czy oby napewno w tej cenie na rynku nie znajdzie się coś lepszego od tego modelu. Zależy mi na dużym dobrej jakości ekranie i dobrym nagłośnieniu audio przy wyborze telefonu. Dziękuję bardzo z góry za pomoc :) #xiaomi #smartfon
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartas009: powiedzmy że mam ten sam dylemat co ty. Muszę kupić telefon. Chciałem 12 lite, za wygląd tak naprawdę ale cena 2k do podzespołów ma się kurde ni jak. Więc zacząłem szukać dalej i promo na Gshopper na 11T pro za ~2k za wersję 8/256 tylko jakby nie patrzeć model 2021, na chwilę obecną roczny telefon czyli biorąc pod uwagę wsparcie xiaomi to już w połowie życia xD Ale podzespołowo champion
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartas009: kupon na 11t pro z pepper działa ale szare 8/256 już się skończyły, zostały tylko niebieskie... I czym dłużej się człowiek zastanawia tym nic nie kupi....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartas009: zepsuł się, poszedł na gwarancję i jak naprawili to sprzedałem i szukam czegoś nowszego. Ogólnie chciałem coś małego bo poco x3 to paletka straszna i tak szukam małego telefonu że się waham między 11t pro a redmi note 11 pro sro 5g 4d...