Wpis z mikrobloga

@NadmiarNiedoboru: Nieprawda. Jeżeli masz już swoje mieszkanie, nawet w kredycie to wystarczy 60-80 tys rocznie. Możesz nimi obracać w cesjach lub wynajmie krótko-długoterminowym. Osoba będąca w stanie odkładać 60-80 tys rocznie spokojnie może w dwa lata mieć 2-3 mieszkania pod wynajem, które w najgorszym razie się będą spłacać na 0.
@NadmiarNiedoboru: Nie doubt tylko tak to działa. Nie trzeba być żadnym rekinem finansów. Większość ludzo się spuszcza nad tym bo nieruch to kilkaset tysięcy pln. Przy dobrze kupionej nieruchomości i mądrym kredycie to jest easy, nawet w obecnej sytuacji.
Możesz nimi obracać w cesjach lub wynajmie krótko-długoterminowym.


@pocomilogin: mogłbyś rozwinąć? powiedzmy, że byłbym w stanie wyczarować bańkę na start
cały mój majątek trzymam w akcjach, ale czuje że czas dywersyfikować bo już nie mam nerwów na takie volatility
@NadmiarNiedoboru: Nie wiem gdzie mieszkasz ale w Warszawie polecałbym szukać czegoś w okolicach Białołęki (Płochocińska) lub spoko ofert przy Modlińskiej, są jeszcze okolice Chełmżyńskiej (Rembertów granica Ząbek) czy Zamienie pod Warszawą (bardzo niedoceniona lokalizacja, największy potencjał imho) i inne. Wszystkie wskazane lokalizacje to pod dlugi najem tu z cesjami gorzej (czas slaby, o tym zaraz). Jak chcesz coś na krótki najem to polecam bliskie Włochy (przy czym pod airbnb jest za