Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakiegoś mechanika z #wroclaw który potrafiłbym usunąć z samochodu kilka zapieczonych i urwanych śrub? Chciałem założyć osłony podwozia i nie pykło :P Fajnie jakby miał też czas jakoś niedługo do tego przysiąść - "mój" mechanik ma teraz 2 tygodniowy urlop. Z innym co na grupach znalazłem dogadać się nei mogę też ciągle czasu nie ma...

#motoryzacja #offroad
Pobierz anonim1133 - Możecie polecić jakiegoś mechanika z #wroclaw który potrafiłbym usunąć z...
źródło: comment_1661441710tDNrTlQfKkgQXO23II0TIO.jpg
  • 9
@ImeNs: tak normalnie mam dobrego mechanika, choć na drugim końcu miasta. Tylko spray zaczyna 2 tygodniowy urlop, a wcześniej czekałem na innego i... Ehhh.
Spróboje zadzwonić do reduktora, dzięki.
@anonim1133: korzystałem. Pare rzeczy robiłem. Między innymi moja rzeźbę z liftem zawieszenia. Nie było to łatwe ani przyjemne a zapłciłem wtedy uważam uczciwie. Ale jak spytałem za ile by mi założył snorkel (brak dedykowanego do mojego auta) to cena mnie zabiła. Wiec zrobiłem to sam ( ͡º ͜ʖ͡º). Ale tak szczerze to nie mam porównania do innych zakładów 4x4. Tam poszedłem bo miałem blisko i ktoś