Wpis z mikrobloga

Nad opisywaniem tego Afnan Modest Une myślałem, bo aktualnie jego ceny poszybowały ostro w górę, ale kupiłem flakon na tagu za dobre pieniądze, więc mogę napisać kilka słów. Jest on najsłodszy z klonów, jest również najbardziej owocowy, mocny a zarazem przyjemny,które przetestowałem, ma też bardzo dobre parametry. W porównaniu do innych klonów wyróżnia się najbardziej z tłumu
Reyane Tradition Gentle Elsatys jest ostry, wyrazisty, ale przy tym nie narzuca się. Sam zapach jest bardzo wytrawny i klubowy. Brakuje mu takiego kwasku, który znajduje sie w sauvage. Po czasie zaczyna sie robić słodki. Parametry nie powalają standardowo około 10 strzałów zalecam
#perfumy
Asnys - Nad opisywaniem tego Afnan Modest Une myślałem, bo aktualnie jego ceny poszyb...

źródło: comment_1661429699FL1SaZPGMyxncX3Oq0p7J5.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Asnys: Jedne z najczęściej komplementowanych perfum z mojej kolekcji. Co ciekawe, w blindzie wszystkie pytane osoby wskazywały go jako najprzyjemniejszy w porównaniu do Sauvage i Prady LRC. Jego otwarcie jest bardziej owocowe niż pudrowa prada czy ostry, metaliczny dior.
Co do parametrów to bardzo mnie zaskakują, bo raz na mnie trzymał z dobre 12h w czym z 4h naprawdę solidnej projekcji, a w ostatnim tygodniu nawet 4h nie trzymał. Więc jest
  • Odpowiedz