Wpis z mikrobloga

@gileski: @RepeatPlease: i do innych posiadaczy stosunkowo nowych Volvo - Nie wkurza was ten plastik piano black i brak możliwości sterowania klimą w jakiś bardziej ergonomiczny sposob, niż z komputera?
Szczerze jestem pod wrazeniem samochodow tej marki, ale wydaje mi się to mało wygodne i chyba jesli chodzi o UX to pogorszył się w porownaniu do poprzednich serii. Jakie macie zdanie na ten temat? nie przeszkadza to?
  • Odpowiedz
@e7450: jedyne piano black z jakim mam styczność to na tunelu środkowym - jestem trochę pedantem ale raz w tygodniu przetrę ręką ten kurz i już nie przeszkadza. Przez dwa i pół roku jakoś specjalnie się nie porysował. Bardziej mnie wkurzają wibrujące osłony głośników i skrzypiące przednie zawieszenie przy okazji upałów ;) Co do sterowania klimą - zmieniam raz na sto lat, w ogóle mi nie przeszkadza. Wcześniej miałem V40 i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
i do innych posiadaczy stosunkowo nowych Volvo - Nie wkurza was ten plastik piano black i brak możliwości sterowania klimą w jakiś bardziej ergonomiczny sposob, niż z komputera?

Szczerze jestem pod wrazeniem samochodow tej marki, ale wydaje mi się to mało wygodne i chyba jesli chodzi o UX to pogorszył się w porownaniu do poprzednich serii. Jakie macie zdanie na ten temat? nie przeszkadza to?

@e7450: Nie wkurza. Piano black nie
  • Odpowiedz