Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: Oj byczku. Przecież w silverze czy bronze to się robi tak: wybierasz topa, pickujesz Trundla, robisz na nim jakiegoś triforce + hulbreaker. Odpalasz ulta, zabijasz typa, niszczysz turret. Cofasz się po żyćko, manę i itemy i robisz to ponownie, aż nie rozwalisz inhiba. Uwierz mi, że to na 100% zadziała, bo tam ludzie wolą się naparzać na midzie a solo linie mają w dupie. A nawet jak ktoś przyjdzie, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felixu:

najczesciej mid i top na zmiane, trynda, gangplank,darius, czasami garen, katarina

dzis zagralem Zedem


Wszystkie te championy radzą sobie w brązie słabo, poza Katariną może, wszystkie też łączy to że nie mają żadnej użyteczności i jak dostaniesz lepszego przeciwnika to gracie potem 4vs5

Myślę że nawet ta seraphine na midzie by ci wyszła lepiej
Pobierz
źródło: comment_1661375719ZoG9AfiZ5tY8OgDFKyN54V.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek:

Oj byczku. Przecież w silverze czy bronze to się robi tak: wybierasz topa, pickujesz Trundla, robisz na nim jakiegoś triforce + hulbreaker.


Grałem i tak, z tym że trundlem mi to średnio szło a lepiej yorickiem i sionem, bo jestem fanem tego streamera który wymyślił taktykę intującego Siona

I gówno to dawało, bo mój team jak widział że #!$%@? np tego topa, to zamiast w tym czasie robić smoka, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: Nocturne czy Hecarim to iluzorycznie łatwe postacie. Ja nie twierdzę, że każdą grę tak wygrasz. Ale zdecydowanie większość. Najważniejsze to zestompować przeciwnika (co takim Trundlem jest łatwe) i powoli dobierać się do jego turreta. Druga rzecz to ogarnąć sobie głęboką wizję w lesie przeciwnika i można śmigać po inhibitory.