Wpis z mikrobloga

Brał ktoś ostaryne? Słyszałem wiele opinii że działa w przeciwieństwie do suplementów i nie rozwala hormonów w organizmie, nie trzeba robić odblokow. Teraz jest nagonka na sarmy ale czy serio mogą być aż tak szkodliwe? Opinie które słyszałem tych ci brali w większości były pozytywne, albo neutralne.

Jeżeli ktoś poleca to z jakiej strony?

#silownia
#mirkokoksy
#kanalsportowy
#sarm
  • 10
@krystal7 srodek w srodku jest ten sam, jedynie czym sie moga roznic to dawka, wybierz firme ktora ma dobre opinie.. wiekszosc firm to undery, czyli firmy garazowe ktore maja kapslownice i zgrzewarke wieczek a proch biora z chin.. sam srodek dziala na to co piszesz, to taki lagodnieszy sterydzik xd
@mily_mag_pierniczek: A ta firma co ty brałeś jest ok?

Połączenie czegoś na stawy i mięśnie byłoby idealne. Bolą mnie trochę stawy barkowe, swego czasu miałem złą technikę wyciskania, potem poprawiłem i już wydaje mi się że nie pogłębiałem problemu, ale no czuje dyskomfort podczas ćwiczeń dalej. No i fajnie jakby chociaż troszkę przyrosty poprawiły się.
@krystal7 u mnie pomoglo, z tym ze ja po zlamaniu dorzucilem do tego metanabol z racji szybkiej syntezy bialek i lepszej wchlanialnosci wapnia, jesli masz problem z barkiem oprocz ostaryny dorzuc tez collagen plus z kfd, skladowo wychodzi naprawde ok i jest w miare tani..

ta firma ktora bralem jest od goscia ktory siedzial na forum body factory, robil rozne mixy adaptogenow i innych srodkow i opinie mial ok..

nigdy na tym