Wpis z mikrobloga

@Opportunist: więc niech tworzą narracji, że idą szukać tam miłości, bo jest to po prostu czyste kłamstwo, a ludzie łykają. Tak samo jak wchodzą tam ludzie będąc już w związku.

@kipman1: skoro to slyszaleś wcześniej, a jednak jesteś troszkę z tej branży PR, to wiesz już że to nie ściema. Morda mi opadła jak to zobaczyłam.
Nie mniej jednak Szahira to miła osoba
  • Odpowiedz
@Hogataa26: ja nie jestem z branży PR, a reklamowej. Nie zmienia to faktu że dużo słyszę plotek, ale jak zweryfikować to różnie bywa.
Odnośnie HP6 sporo jest plotek na temat różnych uczestników. Mi się wydaje już teraz że takiej edycji z ludźmi z parciem na szkło jeszcze nie było.
Chcąc nie chcąc kilku rzeczy się dowiedziałem ale nie chcę ludziom psuć oglądania.
Ciekaw jestem kogo w tym sezonie będzie ciągnąć
  • Odpowiedz
@kipman1: ale jak słyszałeś to Ty, teraz ja to potwierdziłam, plotka to nie jest ;) ale wiadome, że dużo różnych rzeczy się słyszy. Ja ją znam, więc stąd wiem. Nie z opowieści koleżanki kuzynki xd
Wiadome, ale myślę że po to jest wykop, żeby sobie na taki temat dyskutować i mówić o tym otwarcie, bo jawnie nas walą w #!$%@?.
Tak dlatego idealnym przykładem jest SZAKIRA (xd), która mimo orientacji
  • Odpowiedz
@Hogataa26: no super że jesteś w stanie to potwierdzić - ja nie miałem jak, dlatego tego tematu na forum nie poruszałem. Można powiedzieć że dziesiątki plotek nie poruszam właśnie z tego względu że nie mam jak potwierdzić. Jak coś na jakiegoś uczestnika piszę to tylko jak jestem tego pewien, aby nie pomawiać. Ewidentnie jak ją znasz to temat jest nie do podważenia.
Odnośnie rodziców to chodziło mi o Wiki z
  • Odpowiedz
@kipman1: naprawdę jakaś użytkowniczka stąd była wyjaśniania przez uczestniczkę HP? xd czemu ja o tym nic nie wiem? Gdzie wtedy byłam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie, nie można wymyślać historii na temat ludzi z hotelu, bo po co? Nie wiem czemu ma to dowodzić i czemu czasem wykopki w ten sposób się bawią uczuciami innych, wiedząc że to stek bzdur.
Że jesteśmy nie lubiani, to ja
  • Odpowiedz