Wpis z mikrobloga

#tvn taki wspaniały i liberalny, taki proukrainski, tak bardzo zwraca uwagę na ważne rzeczy jak "w Ukrainie" zamiast "na Ukrainie" i taki pierwszy do puszczania reklam korporacji wspierających rządy Władymira Putina jak Leroy Merlin

¯_(ツ)_/¯

Każda telewizja w naszym kraju ma podwójne standardy... i ta pisowska i ta amerykańska.
Tak to nigdy nie wyleziemy z tego informacyjnego gówna.

Ps. #polsat i #tvpis też puszczają te reklamy, pewnie nie stać ich zapłacić kary za zerwanie jakiejś śmiesznej umowy na parę klocków.

#wojna #ukraina #rosja #telewizja #propaganda
  • 2
  • Odpowiedz
@bizonsky: co gorsze to widziałem jak dziennikarze pił wodę ze szklanki. Nie zgadniesz kto też tak robił:


także to nie może być przypadek. TVN to medium, które ma w planach depopulację Polski i budowę tutaj Nowej Jerozolimy.
  • Odpowiedz
  • 2
@wanghoi chyba nie zrozumiałeś, podobnie jak inteligenci plusjacy Twój komentarz. Ja nie pisze o teoriach spiskowych więc nie wiem czemu muszę wysłuchiwać debilnych nietrafnych sarkazmow, tylko o tym, że mimo prezentowanych poglądów biznes jest od nich ważniejszy nawet w małej skali.

No ale jak się widzi tylko czubek własnego nosa to jakich madrosci można oczekiwac.
  • Odpowiedz