Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, śpieszę z kolejną aktualizacją. Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6789301/paczka-z-getin-banku-zakonczenie-i-podsumowanie/

Oczywiście kontaktowałem się z prawnikami - tyle dobrze że mam znajomych którzy doradzili nieodpłatnie a i kilka mirków pomogło ʕʔ

Wczoraj pracownik banku z wydziału bezpieczeństwa, ze stosownym upoważnieniem prezesa Banku odebrał wszystkie dokumenty.
Sprawdził ze swoją listą czy niczego nie brakuje, więc chyba namierzyli o jaką przesyłkę chodzi.
Miałem oczywiście świadka podczas przekazania dokumentów.
Poinformowałem także, że nagrywam całe zajście. Oczywiście osoba nie wyraziła na to zgody, jednak poinformowałem że robię to we własnym domu, wyłącznie na swój użytek w ramach bezpieczeństwa i nagranie nie będzie nigdzie, w żaden sposób udostępnione.

Nie było problemu z podpisaniem protokołu zdawczo - odbiorczego przygotowanego przeze mnie.
Pracownik okazał wspomniane oświadczenie, jednak poinformowałem, że niczego takiego nie podpisze a już na pewno nie w tej formie jaką zaproponował bank. Nie było z tym problemu, nie było żadnych prób namawiania do podpisania.

Ciekawostka: 3/4 prawników powiedziało, że nawet w tej formie którą zaproponował bank mogłbym to podpisać i nie była to żadna mina, a raczej "dupochron" dla banku ¯\(ツ)_/¯
Oświadczenie jednak z natury wynika tylko i wyłącznie z dobrej woli oświadczającego.
Ja jednak nie zapomniałem w jakim kraju żyjemy i nic nie podpisałem - tak na wszelki wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego miejsca chciałem podziękować niezliczonym mirkom dobrej woli, którzy oferowali mi wszelaką pomoc, nie tylko prawniczą a także masie mirków którzy pisali słowa wsparcia - naprawdę poczułem że to nie tylko portal ze śmiesznymi obrazkami ale są tu tez ludzie dobrej woli którzy są w stanie bezinteresownie pomagać ()

Dla osób które mówiły, że powinienem dostać dożywotnie darmowe konto, kwiaty, nagrodę, gadżety z banku czy piwo - muszę was rozczarować - usłyszałem jedynie "przepraszamy i dziękujemy za odpowiedzialne zachowanie".
Dostałem za to odznakę "Reporter" na wykopie (nie
wartobylorobic_nic.jpeg)

Z mojej strony mam nadzieję że sprawa jest załatwiona i nie otrzymam niebawem jakiś wezwań przedsądowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na wszelki wypadek zostawiam tag #getinrodo gdyby jeszcze coś się działo w tej sprawie
Polska5Ever - Dzień dobry, śpieszę z kolejną aktualizacją. Znalezisko: https://www.wy...

źródło: comment_1661337453mKYwx08Nq9jaePL2IMBBCg.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
Wierzcie lub nie ale odbiór nastąpił o 21:37 #pdk co jest potwierdzone na protokole zdawczo-odbiorczym xD
Pracownik tez się uśmiechnął więc kto wie czy też nie mirkuje xD
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Wszystko spoko, ale mogli chociaż jakiś skromny upominek przygotować w ramach podziękowania i przeprosin ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ja jakbym szedł odebrać zgubiony dowód zabrałbym ze sobą przynajmniej dobrą bombonierkę, a tutaj nic. Nie chodzi o kwestie finansowe, bo nikt kasy nie oczekuje (chociaż rekompensata finansowa za stracony czas też byłaby ok), ale kurde suche „przepraszam” i wysyłanie jakichś oświadczeń do podpisania, które jak się
  • Odpowiedz
wiesz moze czy Bank juz poinformowal klientow o wycieku danych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) cos wspominali?


@oldspiceedit: informowałem ich, że maja 72h na poinformowanie UODO i osób, ale to bardziej z obywatelskiego obowiązku bo mocy sprawczej nie mam żadnej.
Sprawa zrobiła się medialna więc wątpię, żeby nie zgłosili...
Tak czy siak maila do UODO również zostanie wysłany z opisem całej
  • Odpowiedz