Wpis z mikrobloga

  • 1000
#facebook dosłownie p----------o... na tablicy pokazują mi się posty jakichś hindusów piszących do Leo Messiego i Alana Walkera (tak ich mam polubionych, ale żadnych hindusów w znajomych nie mam xd). W komentarzach screeny
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@depmod: FB od dłuższego czasu pokazuje mi same głupoty. Reklamy albo akcje podobne do Twoich. Najbardziej wkurza jak jakiś oficjalny profil coś skomentuje. Plagą były kilka miesięcy temu akcje, że jakiś g---o-profil zachęca do wołania fajnych wykonawców a ci odpisują na wołanie jakimiś serduszkami czy coś. I zasięgi lecą.
Ludzie mi mówią, że hehe nie jesteś teraz targetem FB i jego typowym użytkownikiem. Ale k---a to kto jest? Jak to
  • Odpowiedz
Po co zwiększać zasięgi jak polubiony kontent i kontent znajomych i tak się nie wyświetla?


@To_ja_moze_pozamiatam: O to to.
Żeby zobaczyć co wstawił ktoś znajomy, trzeba wejść w czyjś profil, no chyba że akurat udostępnił post jakiejś popularnej strony - wtedy akurat przychodzi powiadomienie.
FB w ogóle nie służy już do tego, do czego został stworzony i dlaczego ludzie zaczęli z niego korzystać.
  • Odpowiedz
@depmod: mmm, ale to jest dobre :D nic dziwnego, skoro FB outsourcuje kodowanie do Indii w większości, to się musiało w końcu stać, to co robili ostatnio z panelem biznesowym to też porażka za porażką a teraz to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bukimi Teraz tak, ale jakby tak wziąć na logikę, to ludzie nawet w "normalnych czasach facebooka" wrzucali takie posty na tablice znanych osób, bądź w komentarzach pod postami (tutaj to już araby i hindusi królowali)
  • Odpowiedz
@Krupier: ja przestałem korzystać jak ludzie zaczęli być tacy leniwi że woleli kogoś oznaczyć w komentarzu do posta zamiast wysłać im link do tego posta, potem wchodzisz na dyskusję i 95% komentarzy to ludzie oznaczający innych ludzi
  • Odpowiedz