Wpis z mikrobloga

@decentralizacja: czym różnią się narodowi socjaliści z konfederosji od narodowych socjalistów z PiSu że jednych nazywasz komuchami a drugich nie?
Przecież jedyna różnica między nimi to bredzenie od rzeczy o byciu wolnościowcami co wykluczają ich działania a te jak wiadomo są ważniejsze niż haselka do łowienia frajerów.
Zaznaczę od razu że glosowanie przeciw wszystkiemu kiedy od nich nic nie zależy wlicza się do populizmow głoszonych celem urobienia niezbyt inteligentnych ludzi
@decentralizacja: czym różnią się narodowi socjaliści z konfederosji od narodowych socjalistów z PiSu że jednych nazywasz komuchami a drugich nie?


@Deska_o0: Konfa chce niskich podatków, nawet proponuje usunięcie PIT.

Polacy dają się nabrać "eee Konfa nie jest tak super wolnościowa teraz bo domieszka Bosaka żeby być ponad progiem... a wiem, to zagłosuję na super ANTY-wolnościowe partie, zamiast popierać Konfę np do 40% aby zrobiła się osobna partia super-wolnościowa i bardziej
Konfa chce niskich podatków,


@decentralizacja: nie chce, to tylko chwytliwe haselko do łowienia niezbyt rozgarniętych, gospodarkę mają tak głęboko w dupie że nawet nie pokusili się o program gospodarczy, nawet największe szkodniki z lewicy go mają

nawet proponuje usunięcie PIT.


@decentralizacja: podziel się źródłem musiał mi umknąć projekt ustawy, tylko błagam cię nie wrzucaj urojeń mentzena zawierających między innymi oddanie decyzji o rozwodzie świeckim klerowi tylko projekt ze źródłami finansowania
@Deska_o0: jedyna partia która chociaż mówi że to należy zrobić - każda inna mówi aby tego NIE robić.

Oni mówią że trzeba ciąć podatki - inni mówią że trzeba rozdawać tym i tamtym+.

zamordyzm poglądowy


W dupie mam gejów (tak jak i oni siebie nawzajem ;)

To na kogo proponujesz głosować?
Inbound "nie głosowałem nikogo, O, TO IM POKAZAŁO!!!" (czyli zagłosowałeś efektywnie na PiS, tych co wygrali)
jedyna partia która chociaż mówi


@decentralizacja: populizmy dla frajerów, jak uważasz inaczej to na tobie spoczywa ciężar dowodu

Oni mówią że trzeba ciąć podatki -


@decentralizacja: czyny nie słowa, potrzebne źródło że zrobili COKOLWIEK w tym temacie od kiedy istnieją, przypominam że nawet największe szkodniki gospodarcze z lewicy mają program gospodarczy a ci którzy udają że gospodarka ich obchodzi nie pokusili się nawet o zrobienie takiej rzeczy

To na kogo
jedyna partia która chociaż mówi

@decentralizacja: populizmy dla frajerów, jak uważasz inaczej to na tobie spoczywa ciężar dowodu


czyli, większa szansa że zrobi tak partia jakaś która nawet NIE MÓWI że to zrobi, a do tego MÓWI że będzie robić odwrotnie (rozdawnictwo)?? wytłumacz to zaskakujące rozumowanie.

@decentralizacja: czyny nie słowa, potrzebne źródło że zrobili COKOLWIEK w tym temacie od kiedy istnieją


a co mieli by tak w zasadzie zrobić, wiadomo
czyli, większa szansa że zrobi tak partia jakaś która nawet NIE MÓWI że to zrobi, a do tego MÓWI że będzie robić odwrotnie (rozdawnictwo)??


@decentralizacja: znowu odnosisz się do swoich urojeń a nie faktów, konfederosja mówi zarówno ze trzeba ciąć socjal jak i go poszerzać

a co mieli by tak w zasadzie zrobić, wiadomo że projekt ustawy trafi do kosza.


@decentralizacja: pokazać że obchodzi ich gospodarka a nie jest tylko