Wpis z mikrobloga

Ja bym też dodatkowo poważnie rozważył unię personalną ze Szwecją.

Jeszcze parę lat temu krótkowzroczne zlewaczałe elity tamtego kraju robiły bardzo źle. Na szczęście pan doktór @PMNapierala, @Albinoni1 wziął sprawę w swoje ręce, założył na swoje tłuste włosy czapkę z flagą Szwecji i nagrał na ten temat obszerny filmik. Od tamtej pory, w obawie przed gniewem Pancernego Doktorka, Szwedzi już nawet nie myślą żeby wykonywać jakiekolwiek kolejne głupie ruchy ( ͡
  • Odpowiedz
@AnhelliWeMgle: Polska gdyby przeszła na protestantyzm i gdyby Henryk Walezy rządził co najmniej 10 lat dłużej byłaby dzisiaj supermocarstwem, w którym od Szczecina po Kamczatkę mówi się po polsku xD
  • Odpowiedz
@bkce: no to właśnie ci wysłałem wystąpienie petersona, które da ci szybki update jakie głupoty on ostatnio wygaduje. Według niego rosja zaatakowała ukrainę, bo zdegenerowany zachód toleruje transów, a poza tym ukraina ma nowe złoża gazu pod morzem kaspijskim
  • Odpowiedz
@czokobons: Widziałem link, jeszcze raz dzięki, co nie zmienia sytuacji że wolę we własnym zakresie i formie przyswajać jego content. Na tę chwilę nie mam czasu, to wolę się nie wypowiadać po prostu.
  • Odpowiedz