Wpis z mikrobloga

@kanciak12:

broń Boże od tego silnika, to tragedia w serwisowaniu i awaryjności. Ludzie myślą ze to alfowska v6 która cieszy się dobrymi opiniami. Niestety to twór z GM i jest okropny.

Miałeś? Pewnie nie.
Dużo pali i tyle. Poza tym najlepszy silnik do tej ciężkiej budy
  • Odpowiedz
@Gigamesh: jak wyżej, prędzej 407 coupe w jakimś sensownym silniku. Brera to koniec końców wynalazek, żadna benzyna nie jest polecana(nawet wspomniane 1.75 TBi które jest na dodatek dość rzadkie). Diesle chyba jedynie 2.0 JTD, automat w alfie to mulasty zabytek. Nie wiem jak w Brerze, ale w 159 automat mógł być tylko z 1.9/2.4 JTD, 2.0 nie było w ogóle z automatem. Słyszałem, że bardzo ciężko znaleźć fajną Brere, większość
  • Odpowiedz
@piwakk: ( )

@Gigamesh: Oczywiście że BMW E46. Gdzieś za 15k - 20k kupisz 330i. Jak dorzucisz drugie tyle to turbinę można założyć i masz najtańsze 500 koni. Kwestia czy ci się estetyka podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Argonzz: e46 niestety totalnie mi nie leży estetycznie. Cenie sobie elegancje w samochodach. dodatkowo 500koni nie ma sensu dla mnie bo i tak nie wykorzystam tej mocy.
  • Odpowiedz
@Gigamesh: przy samochodach z takiego rocznika to bierzesz to co znajdziesz w lepszym stanie, niższy przebieg itd a nie wybierasz ¯\_(ツ)_/¯ Oba ładne samochody (a skoro nie podałeś nic o silnikach to chyba tylko o wygląd chodzi).
  • Odpowiedz