Wpis z mikrobloga

@Gorrann: Ja jako F2P nigdy nie kupuję tych zwykłych co miesiąc bo zwyczajnie nie dostaje się za wishowanie wystarczająco dużo stardustu. Aktualnie kupię 5 fioletowych we wrześniu i na październik już nie mam proszku. No ale za to mam nazbierane 300 bannerowych wishy, tylko pytanie kiedy będzie coś co będzie mnie interesowało. ¯\_(ツ)_/¯

A starglitter jest tylko dla postaci za 34.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorrann: zawsze to kilka wishy do przodu więc może? Sam nigdy nie napotkałem tego problemu, nie pamiętam kiedy ostatnio miałem mniej niż 2-3k tych punktów.

Chociaż gdybym był na wysokim pity i w dodatku gwaranta to pewnie bym nie ryzykował - bo te 50-70 roli to jednak dużo więcej niż 5 ze sklepu. No i z zasady nie podbijam pity jeśli limitowana 5* mnie wogóle nie interesuje.
@Gorrann: Jeśli teraz nie ryzykujesz wbicia kolejnych konstelacji tej postaci, która jest obecnie na banerze, to możesz wishować. Ja mając do wyboru jedną 5* C1 albo dwie różne 5*, zawsze wybiorę dwie różne 5*, bo to więcej różnorodności i możliwości. Jakbym był na twoim miejscu i ryzykował, że mi wpadnie jojmia C1, to bym się wstrzymał.
@Gorrann: tzn aby mieć starglitter to zawsze, to są darmowe wishe dosłownie. A co do budowania pity, to musisz się zastanowić ile chcesz maksymalnie wishy dać na daną postać.

Na przykład, teraz jest Yoimiya na bannerze i powiedziałem sobie, że do 30 wishy mogę w nią zainwestować, więc wishowałem aż zbudowałem takie pity, nie trafiłem ją - ok, mam wishe na dalsze bannery i zbudowane pity.